کد خبر: ۱۹۸۸۲۹
تاریخ انتشار:۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی خوزستان:
هیچگونه محدودیتی در ارائه بنزین در جایگاه های استان نیست
 مدیرشرکت ملی پخش فراورده های نفتی خوزستان با رد برخی شایعات در خصوص محدودیت در عرضه سوخت در جایگاه های استان گفت: همه جایگاه ها با تمام ظرفیت در حال ارائه بنزین هستند و این روند متوقف نخواهد شد.

نعمت الله نجفی  چهارشنبه شب در واکنش به برخی شایعات منتشر شده که منجر به ازدحام بش از حد خودروها در جایگاه های عرضه سوخت شهرستان اندیمشک شده بود اظهارداشت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در راستای انجام وظایف ذاتی خود به ادامه خدمات رسانی در جایگاه های عرضه سوخت ادامه می دهد.

وی ادامه داد: از مردم می خواهیم تا به شایعاتی که هیچ منبع رسمی ندارند توجه نکنند تا از این طریق بتوانیم به ارائه مناسب خدمات مورد نیاز بپردازیم.

این مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان تصریح کرد: در عرضه سوخت مورد نیاز شهروندان خوزستانی و دیگر خودروهای وارد شده به استان هیچ محدودیت و کمبودی وجود ندارد.

نجفی تاکید کرد: در حال حاضر تجمع بی دلیل صورت گرفته در جایگاه های سوخت شهرستان اندیمشک که به خاطر انتشار یک شایعه شاهد آن هستیم ، از نظر پروتوکل های بهداشتی نگرانی هایی را به وجود آورده است.

وی تصریح کرد: از شهروندان خواسته می شود تا هرچه زودتر نسبت به خلوت کردن جایگاه های عرضه سوخت اقدام کنند تا از شیوع احتمالی ویروس کرونا پیشگیری شود.