تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳
کد خبر: ۱۳۹۵۲۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
ستاره این‌روزهای نقل‌وانتقالات فوتبال کشورمان برای حضور در پرسپولیس با چالش‌های عجیبی روبرو شده است
 سروش رفیعی که چهره ویژه نقل‌وانتقالات زمستانی فوتبال کشورمان است این‌روزها درحالی همراه با سایر ملی‌پوشان در اردوی امارات به‌سر می‌برد که بدون تردید هر 16 تیم لیگ برتری خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن هستند، آن‌هم درحالی‌که رفیعی با پیشنهادهایی از خارج از کشور هم روبرو شده است، اما در این بین و درحالی‌که از اواخر هفته بعد نیم‌فصل لیگ برتر آغاز می‌شود اما وضعیت این بازیکن ملی‌پوش هنوز مشخص نیست.

با این‌همه مسئولان باشگاه پرسپولیس یکی از جدی‌ترین پیشنهادها را به رفیعی ملی‌پوش دادند؛ چراکه برانکو علاقه ویژه‌ای به این بازیکن دارد و حتی در اردیبهشت‌ماه سال جاری برای اولین بار به‌صورت رسمی با این بازی صحبت کرد تا زمینه جذب او به پرسپولیس فراهم شود، اما باتوجه به اخبار رسیده به نظر می‌رسد این بازیکن شانس کمی برای پوشیدن پیراهن سرخ پرسپولیس خواهد داشت که البته نقش مسائل مالی در این اتفاقات پررنگ است.

طبق ارقامی که سایت سازمان لیگ اعلام کرده، گران‌ترین بازیکن تیم پرسپولیس علیرضا بیرانوند است که مبلغ قرارداد او یک میلیارد و 60 میلیون تومان است و حتی بازیکنانی نظیر سیدجلال حسینی، مهدی طارمی، کمال کامیابی‌نیا، رامین رضائیان و... همگی زیر یک میلیارد تومان با باشگاه پرسپولیس قرارداد بسته‌اند و این درحالی‌ است که  رفیعی برای حضور در نیم‌فصل در پرسپولیس رقمی در حد رقم قرارداد بازیکنان نامبرده طلب کرده است که این موضوع باعث شده تا مسئولان باشگاه پرسپولیس برای در اختیار گرفتن این بازیکن دچار تردید شوند چون درصورتی‌که رفیعی با این مبلغ جذب پرسپولیس شود آن‌وقت قطعاً صدای اعتراض سایر بازیکنان بلند خواهد شد که در صورت رخ دادن این اتفاق بدون شک حاشیه بزرگی دامن سرخ‌پوشان را خواهد گرفت آن‌هم درحالی‌که امسال پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر بعد از سال‌ها دارد.

مورد دیگر که باعث شده رفیعی برای پرسپولیسی شدن دچار تردید شود این است که با توجه به اینکه در چند روز گذشته اختلافات شدیدی بین برانکو و کارلوس کی‌روش رخ داده، به همین دلیل این بازیکن ترس این را دارد که با حضور در پرسپولیس شانس حضور در تیم ملی در سالی که منتهی به صعود تیم ملی به جام جهانی خواهد شد را از دست خواهد داد.

در کنار این موارد هراس از نیمکت‌نشینی و عدم تطبیق‌پذیری با فضای حاکم بر پرسپولیس مسائلی است که ستاره این‌روزهای فوتبال کشورمان را برای پیوستن به پرسپولیس مردد کرده است.

این درحالی است که طبق اخبار تأییدنشده کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان زمانی که قصد داشت ملی‌پوشان کشورمان را به تهران بفرستد این اجازه را به رفیعی داد تا همراه با 7 ملی‌پوش دیگر و رحیم زهیوی به تهران بازگردد اما طبق شنیده‌های خبرنگار خبرگزاری فارس‌،این بازیکن قبول نکرد به تهران بازگردد.

این اتفاقات از یک‌طرف و رسیدن پیشنهادهای خارجی از کشورهای خاور دور و حوزه خلیج‌فارس باعث شده تا رفیعی با تفکر بیشتری برای آینده‌اش قدم بردارد. شاید او برای تیم آینده‌اش اقدامی کند که کمتر کسی به آن فکرکرده است.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار