تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵
کد خبر: ۱۳۹۵۷۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اندیمشک:
با پیگیری‌های صورت گرفته و با هدف تسهیل رفت و آمد در جاده‌های برون شهری طرح کمربندی غرب اندیمشک اجرا می‌شود
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اندیمشک گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و با هدف تسهیل رفت و آمد در جاده‌های برون شهری طرح کمربندی غرب اندیمشک اجرا می‌شود.

محمد روحانی اظهار داشت: توجه به تأمین زیر ساخت‌های جاده‌ای یکی از مهم‌ترین نیازهای کشور در مسیر توسعه و پیشرفت است و از آن به عنوان یکی از مهم‌ترین محرک‌های اقتصادی یاد می‌شود.

وی افزود: شهرستان اندیمشک یکی از مهم‌ترین شهرهای مواصلاتی استان بوده که در دسترسی جاده‌ای شهرهای مختلف خوزستان به مسیرهای ارتباطی شهری و برون شهری استان نقش و جایگاه ویژه دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اندیمشک عنوان کرد: امسال با هدف تأمین نیازهای شهروندان و توسعه خدمات حوزه راه و شهر سازی طرح‌های گسترده‌ای در این شهرستان طراحی و به اجرا می‌رسد.

وی گفت: یکی از این طرح‌ها، احداث جاده کمربندی غرب اندیمشک بوده که تا کنون بیش از 500 میلیارد ریال برای احداث آن اعتبار اختصاص یافته است و در کاهش بار ترافیکی و امنیت مسافران ورودی به استان از سمت تهران به مقصد اهواز و بنادر خوزستان بسیار مؤثر است.

روحانی بیان کرد: این طرح تا ابتدای جاده ارتباطی اندیمشک با سد کرخه در این شهرستان طراحی و تاکنون بیش از 11 کیلیومتر از مساحت آن اجرا شده است و به زودی شاهد بهره برداری از تمام این طرح هستیم.

وی افزود: اجرای طرح پاشنه زاگرس، یکی دیگر از طرح‌های مهم جاده‌ای در استان و شهرستان  است که اجرای این طرح با هدف اتصال خوزستان به بخش‌های مرکزی کشور در شهرستان اندیمشک نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اندیمشک با بیان این که بخش‌های روستایی شهرستان در بخش راه‌سازی نیازمند توجه ویژه است اظهار کرد:  اجرای طرح‌های گسترده در بخش الوار گرمسیری با هدف تأمین امنیت و رضایت شهروندان طراحی و به اجرا می‌رسد.

وی با بیان این که رفع برخی مشکلات در جاده اندیمشک - پل زال به عنوان یکی از مهم‌ترین جاده‌های ارتباطی استان و کشور مورد توجه قرار گرفته است، گفت: فقدان پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در این جاده یکی از این مشکلات است که به زودی و با پیگیری‌های صورت گرفته، شاهد برطرف شدن این مشکل خواهیم بود.
مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار