تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۷
کد خبر: ۱۳۹۶۶۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان با اشاره به لغو امتحانات این دانشگاه در روز سه‌شنبه 21 دی‌ماه، از برگزاری امتحانات لغوشده یک یا 2 روز پس از پایان امتحانات خبر داد
رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان با اشاره به لغو امتحانات این دانشگاه در روز سه‌شنبه 21 دی‌ماه، از برگزاری امتحانات لغوشده یک یا 2 روز پس از پایان امتحانات خبر داد.

دکتر سیدعطاءاله سیادت با بیان اینکه با توجه به اعلام سه روز عزای عمومی در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و اطلاعیه هیأت دولت مبنی بر تعطیلی روز سه‌شنبه 21 دی‌ماه، کلیه امتحانات دانشجویان در این روز لغو خواهد شد، اظهار کرد: پس از بررسی تعداد امتحانات لغو‌شده توسط معاونت آموزشی زمان جدید برگزاری این امتحانات اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه پیش از این تاریخ پایان امتحانات نیم‌سال در روز چهارشنبه، 29 دی‌ماه تعیین شده بود، گفت: به احتمال زیاد زمان جدید برگزاری امتحانات لغو‌شده، روز پنج‌شنبه 30 دی یا شنبه دوم بهمن‌ماه خواهد بود.

رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان خاطرنشان کرد: زمان آغاز نیم‌سال دوم نیز مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی 9 بهمن‌ماه است و تغییری نمی‌کند.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار