تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰
کد خبر: ۱۳۹۶۷۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده ولی فقیه درخوزستان:
چه اصولگرایان و چه اصلاح طلبان باید راه و مسیر آیت ا... هاشمی رفسنجانی را مد نظر قرار داده و همواره مانند ایشان رضایت رهبرمعظم انقلاب در تمامی تصمیمات مهم، برای آنها ملاک باشد
نماینده ولی فقیه درخوزستان گفت: چه اصولگرایان و چه اصلاح طلبان باید راه و مسیر آیت ا... هاشمی رفسنجانی را مد نظر قرار داده و همواره مانند ایشان رضایت رهبرمعظم انقلاب در تمامی تصمیمات مهم، برای آنها ملاک باشد.

آیت ا... سید محمدعلی موسوی جزایری دوشنبه در حاشیه برگزاری آیین گرامیداشت درگذشت آیت ا... هاشمی رفسنجانی در حسینیه بقیه ا... اهواز، اظهارکرد: خبر از دست دادن آیت ا... هاشمی رفسنجانی ما را بسیار متاسف کرد چرا که ایشان یکی از ارکان اصلی انقلاب اسلامی بود و جا دارد این ضایعه بزرگ را ابتدا به رهبر معظم انقلاب و پس از آن به دولت و ملت شریف ایران تسلیت گوییم.

وی افزود: آیت ا... هاشمی رفسنجانی پس از رهبر معظم انقلاب دومین شخصیت انقلابی ایران به شمار رفته و وجود ایشان برکتی برای نظام اسلامی بود و امید است همه ما بتوانیم ادامه دهنده راه ایشان باشیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد: از 40 سال پیش با آیت ا... هاشمی رفسنجانی رفاقت دیرینه داشته و خاطرات زیادی را از پیش از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از ایشان دارم و از برجسته ترین آنها نقش موثر ایشان درمعرفی نقش و جایگاه امام خمینی(ره) و مبارزه با رژیم ستم شاهی بود.

وی گفت: پس از اینکه آیت ا... هاشمی رفسنجانی در اوایل پیروز انقلاب اسلامی توسط گروهک تروریستی فرقان ترور شد موجبات نگرانی شدید امام خمینی(ره) را فراهم آورد و این نشان دهنده جایگاه بالای ایشان نزد امام (ره) بود.

آیت ا... موسوی جزایری ادامه داد: آیت ا... هاشمی رفسنجانی همچنین در دوران پس از پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی نیز یار و یاور امام خمینی(ره) بود و نقش ایشان در موفقیت های نظام اسلامی بی بدیل است.

وی همچنین درخصوص تفرقه افکنی دشمنان نظام بین مسئولان کشور اظهار کرد: اگرچه سلیقه ها و نظریات مسئولان نظام در خصوص برخی مسائل مختلف است اما آیت ا... هاشمی رفسنجانی همواره بیانات و اندیشه های رهبر معظم انقلاب را مد نظر قرار داده و درتمامی سال ها دیدار با رهبر معظم انقلاب را در برنامه های خود گنجانده بود.

وی بیان کرد: دشمنان نظام پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به دنبال روزنه ای برای نفوذ و آسیب رساندن به نظام اسلامی هستند و مسئولان نظام باید هوشیار باشند.

وی ادامه داد: اگر مسئولان کشور با توجه به دیدگاه رهبر معظم انقلاب تصمیم گیری کنند، دشمنان نظام هیچ روزنه ای برای آسیب رساندن به کشور پیدا نکرده و درمواردی که اخلافات نظرهم وجود دارد، اگر از نظر خود برگشته و به فرمایشات رهبر اکتفا کنند، از سواستفاده دشمنان جلوگیری می شود.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار