» خبر
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
کد خبر: ۱۳۹۷۳۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز:
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از افتتاح سه پروژه بزرگ بهداشتی در غرب اهواز خبر داد
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از افتتاح سه پروژه بزرگ بهداشتی در غرب اهواز خبر داد.

مهرداد شریفی اظهار کرد: به زودی مرکز بهداشتی گبیر دو، صفحه دو و ساختمان جدید مرکز جامع سلامت شماره 6 در منطقه عین دو، رونمایی خواهد شد.

شریفی در ادامه به بیان جزییات سه پروژه پرداخت و افزود: مرکز بهداشتی درمانی گبیر دو، در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع و زیر بنای 500 مترمربع، در حال ساخت است، کلنگ احداث این مرکز در تیر ماه سال جاری به زمین زده شده است که جمعیت 7 هزار و 500 متر مربع را در بر می‌گیرد.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز در خصوص پروژه مرکز بهداشتی درمانی صفحه دو نیز گفت: پروژهٔ مرکز بهداشتی درمانی صفحه دو، در زمینی به مساحت یک هزار و200 متر و زیر بنای 500 مترمربع از دوم اردیبهشت ماه جاری، کلید خورد و تاکنون بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، این مرکز، جمعیتی بالغ بر 7 هزار و 200 نفر را تحت پوشش خدمات نوین سلامت قرار خواهد داد.

شریفی در مورد بهره برداری از ساختمان جدید مرکز جامع سلامت شماره 6 در منطقه عین دو نیز تصریح کرد: کلنگ زنی این پروژه با حضور حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بهمن ماه سال گذشته انجام شده که در زمینی به مساحت 800 مترمربع و در دو طبقه بزودی افتتاح خواهد شد، با افتتاح این مرکز، به بیش از 21 هزار نفر از ساکنان منطقه عین دو، خدمات نوین سلامت ارائه خواهد شد.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار