تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۴
کد خبر: ۱۴۱۸۲۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
قطعی آب و برق و تلفن در ساعات اولیه امروز 11 شهر خوزستان را به تعطیلی کشاند
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: قطعی آب و برق و تلفن در ساعات اولیه امروز 11 شهر خوزستان را به تعطیلی کشاند.

هاشم بالدی اظهار کرد: گردوغبار و آلودگی ناشی از طوفان هشتم بهمن‌ماه در استان بر شبکه‌های فوق‌ توزیع و اضطرار انباشته شده بود و تاکنون کاملا پاکسازی نشده است و با پدیده مه گرفتگی و افزایش رطوبت تا 97 درصد ساعت یک بامداد امروز این ایستگاه‌ها و خطوط از مدار خارج شدند.

وی افزود: افزایش رطوبت به همراه گردوغبار حالت عایق‌مانندی در ایستگاه‌های فوق‌توزیع و شبکه‌های خطوط انتقال برق ایجاد کرد و از حدود ساعت یک بامداد امروز ایستگاه‌های فوق توزیع 11 شهرستان اهواز، کارون، باوی، حمیدیه، هویزه، ماهشهر، هندی‌جان، آبادان، خرمشهر، شادگان و دشت آزادگان با شدت گرفتن مه گرفتگی از مدار خارج شدند.

مدیر کل مدیریت بحران خوزستان تصریح کرد: از ساعت پنج صبح امروز تعطیلی مدارس را در این 11 شهرستان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و تعطیلی دانشگاه‌ها و ادارات و بانک‌ها را اعلام کردیم. متاسفانه زمان قطع برق به علت نبود برق اضطراری در تصفیه‌خانه و مراکز مخابراتی با قطع آب و مخابرات نیز در اهواز و برخی شهرستان‌ها مواجه شدیم.

بالدی ادامه داد: تامین برق اضطراری برای تصفیه‌خانه‌های آب اهواز از تعهدات وزارت نیرو است.

وی در پاسخ به انتقادات نسبت به  شست‌وشو نشدن ایستگاه‌ها و خطوط فوق توزیع برق از زمان وقوع طوفان گردوغبار هشتم بهمن‌ماه تاکنون گفت: شست‌وشوی خطوط فوق توزیع به علت ارتفاعی که دارد نیازمند امکانات و تجهیزات ویژه‌ای است. این امکانات در استان وجود دارد اما تعداد آنها کم و برای شست‌وشوی تمام ایستگاه‌ها و خطوط انتقال برق کافی نیست.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
0
0
از بی تدبیری مسئولین است
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
0
0
کل خوزستان خشک شده ، تونل های انتقال آب رو ببندین
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار