تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
کد خبر: ۱۴۲۱۰۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی که از سوی رئیس جمهوری برای مقابله با ریزگردها در استان خوزستان ماموریت ویژه یافته روز چهارشنبه با حضور در اهواز بازدید خود از کانون ریزگردها در خوزستان را آغاز کرد
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی که از سوی رئیس جمهوری برای مقابله با ریزگردها در استان خوزستان ماموریت ویژه یافته روز چهارشنبه با حضور در اهواز بازدید خود از کانون ریزگردها در خوزستان را آغاز کرد.

حجتی به همراه معاون برنامه ریزی وزارت جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگلها و مراتع کشور روز چهارشنبه به صورت هوائی بازدید خود از کانونهای ریزگرد در استان خوزستان آغاز کرد.

قرار است پس از بازدید از این کانونها نشست تخصصی برای ارائه راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدت در استانداری خوزستان برگزار شود.

ایجاد کمربند سبز و درختکاری یکی از راهکارهای مبارزه با کانون ریزگردهای داخلی است که توسط سازمان جنگلها و مراتع کشور در استان خوزستان آغاز شده است که وزیر جهاد کشاورزی در این بازدید آخرین وضعیت را بررسی خواهد کرد.

بروز پدیده ریزگردها در استان خوزستان چند سالی است که به یک معضلی برای مردم تبدیل شده است و عدم بارندگی در هر سال این پدیده را تشدید می کند.

امسال نیز که بارندگیها در استان خوزستان و بخصوص در نواحی منشا ریزگردهای استان خوزستان کاهش یافته در روز هشتم بهمن ماه باعث ایجاد توفان گرد و خاک شد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار