تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳
کد خبر: ۱۴۲۱۸۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم خرمشهر :
دولت وارد فاز انتخابات شده است، هرچه از دولت بخواهیم می‌گوید بگذارید بعد از انتخابات؛ دست به دامن توزیع کنسرو شدن و کار اجرایی را رها کردن آغاز تبلیغات آشکار انتخاباتی دولت است
نماینده مردم خرمشهر گفت:بی‌مهری‌های دولت به مطالبات مردم خوزستان ادامه پیدا کند در انتخابات جبران می‌کنیم، دولت وظیفه دارد پاسخگوی مطالبات مردم باشد، شاید مردم نتوانند مستقیم مطالبات خود را مطرح کنند اما نمایندگان مردم باید پیگیر مطالبات مردمی باشند.

عبدالله سامری اظهار داشت: دولت وارد فاز انتخابات شده است، هرچه از دولت بخواهیم می‌گوید بگذارید بعد از انتخابات؛ دست به دامن توزیع کنسرو شدن و کار اجرایی را رها کردن آغاز تبلیغات آشکار انتخاباتی دولت است.

وی افزود: دولت فقط برای حل مشکلات خوزستان شعار می‌دهد، سفرهای ابتکار و وزرا به خوزستان تشریفاتی است، سفرهای انتخاباتی دولتی‌ها با خوزستان نتیجه‌ای برایشان در پی ندارد.

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: متأسفانه دولتی‌ها در برابر انعکاس مشکلات مردم خوزستان جبهه‌گیری می‌کنند، بعضاً اعتبارات را قطع و با نمایندگان مردم نیز تقابل می‌کنند، مردم شریف خوزستان این‌چنین رفتارهایی را برنمی‌تابند.

وی با اشاره به بی‌برنامگی دولت در مقابله با ریزگردها در ماه‌های پایانی عمر دولت یازدهم، گفت: متأسفانه ریزگردهای دارای منشأ داخلی به‌مراتب زیان‌بارتر از ریزگردهای دارای منشأ خارجی است، بحران اخیر قطعی برق در خوزستان پیش‌تر در خرمشهر نیز به وقوع پیوست و قطعی برق را در پی داشت که می‌توانست زنگ هشداری برای مسئولان باشد اما متأسفانه به آن توجهی نشد.

سامری تصریح کرد: بی‌مهری‌های دولت به مطالبات مردم خوزستان ادامه پیدا کند در انتخابات جبران می‌کنیم، دولت وظیفه دارد پاسخگوی مطالبات مردم باشد، شاید مردم نتوانند مستقیم مطالبات خود را مطرح کنند اما نمایندگان مردم باید پیگیر مطالبات مردمی باشند، قطعاً از پیگیری مطالبات مردم عقب‌نشینی نمی‌کنیم.
مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار