تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
کد خبر: ۱۴۲۲۰۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
با حضور پرشور مردم مقاوم دیار کرخه و دز
با حضور مردم سنگربان مقاوم کرخه و دز یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان یک هزار شهید اندیمشک برگزار شد.
 شهید قربانی
 با حضور پرشور مردم مقاوم و ولایتمدار سنگربان مقاوم کرخه و دز یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان یک هزار شهید اندیمشک برگزار شد.

در این مراسم، مردم شهرهای اندیمشک، دزفول، شوش و اهواز و دیگر شهروندان خوزستانی حضور داشته و یاد و خاطر مدافعان حرم اهل بیت (ع) را گرامی داشتند.

پخش نماهنگ، برگزاری مراسم عزاداری، روضه خوانی و سینه زنی، سخنرانی و معرفی ایثار و مقاومت رزمندگان جبهه مدافعان حرم اهل بیت (ع) از جمله ویژه برنامه‌هایی بوده که در یادواره شهدای مدافع حرم اندیمشک برگزار شد.

در این یادواره  یاد و خاطر شهید علی‌محمد قربانی، شهید حبیب رحیمی‌منش، شهید احمد مجدی‌نسب، شهید احمد الیاسی‌حاجیوند، شهید مهدی نظری و روحانی شهید محمد کیهانی شهدای مدافع حرم شهرستان یک‌هزار شهید اندیمشک گرامی داشته شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهید علی‌محمد قربانی از رزمندگان هشت سال  دفاع مقدس بهمن ماه سال گذشته در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و در جریان در عملیات آزادسازی دو شهر نبل و الزهرا به درجه رفیع شهادت نائل آمده و به خیل هم رزمانش پیوست.

شهید والامقام حبیب رحیمی‌منش نیز نخستین شهید مدافع حرم اندیمشک است و  کارمند شهرداری این شهر خوزستان بود. 

شهید والامقام احمد مجدی‌نسب نیز  بهمن ماه سال گذشته و پس از حضور در صحنه نبرد با داعشیان زمان و جراحات گسترده به مقام شهادت  نائل آمده است.

شهید والامقام احمد الیاسی‌حاجیوند  نیز از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک بوده و پس از امیرعلی هیودی دومین شهید مدافع این واحد دانشگاهی نام گرفته است.

شهید مهدی نظری فرزند شهر حماسه ساز اندیمشک نیز در راه دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س)  به‌دست تروریست‌های تکفیری در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و آسمانی شد.

شهید محمد کیانی نیز دیگر فرزند شهر یک هزار شهید اندیمشک و دیار سردار شهید توکل قلاوند بوده که در ایام محرم سال گذشته به  جمع شهدای مدافع حرم خوزستان پیوست و نام خود را در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی جاودان کرد.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار