تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
کد خبر: ۱۴۲۲۰۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سعداوی پس از دیدار با تیم گسترش فولاد تبریز:
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: می‌دانستیم با تیم باکیفیتی بازی داریماز جایی که می‌ترسیدیم ضربه خوردیم.
 نعیم سعداوی پس از تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل گسترش فولاد گفت: شناخت خوبی از حریف داشتیم و می‌دانستیم تیم با کیفیتی هستند و مهره‌های خوبی دارند. وی افزود: در چند بازی اخیری که از گسترش فولاد را دیدیم، فکر نمی‌کنم تیمی را پیدا کنید که مقابل آنها تا این حد بتواند فرصت ایجاد کند اما من در جاهایی هم از بازیکنانم گله‌مندم، نمی‌دانم تا چه زمانی می‌خواهیم به این اشتباهات بچه‌گانه‌مان ادامه دهیم و آنها را تمام نکنیم.

 سعداوی تصریح کرد: امروز کامل برنامه‌ریزی کرده بودیم و از قبل هم اطلاعات لازم را در اختیار بازیکنان‌مان قرار دادیم اما از جایی که می‌ترسیدیم ضربه خوردیم. سخت است زمانی که شما به این شکل گل اول را دریافت کنید سپس به سختی بازی را به تساوی بکشانی اما باز هم همان اشتباه را تکرار کردیم و گل دوم را خوردیم. به شدت از این موضوع ناراحتم چون امروز شایستگی لازم را برای پیروزی داشتیم. برنامه‌ریزی ما و باشگاه هم برای برد در این بازی بود اما 3 امتیاز این بازی را راحت از دست دادیم. امیدوارم این نتیجه را در ادامه جبران کنیم.

 سرمربی فولاد با انتقاد از عملکرد تیم داوری دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم در مورد داوری نظر بدهم اما امیدوارم کارشناسان داوری با دقت عملکرد رضا کرمانشاهی داور بازی را بررسی کنند. آقای داور چرا امروز عبدالله کرمی را 3 اخطاره کرد؟ فکر می‌کنم او می‌خواست بازی را مدیریت کند، داور این بازی از قبل هم پیش ما سابقه داشت و به ما اعلام کرده بودند که مراقب این داور (رضا کرمانشاهی) باشید. در کار داور دخالت نمی‌کنم اما حداقل حق دارم که از فیزیک این آقا ایراد بگیرم. شما صحنه پنالتی را نگاه کنید داور 40 متر با صحنه فاصله داشت، نمی‌دانم کمیته داوران مگر تست و آزمون برای داوران نمی‌گذارد. من در روند قضاوت دخالت نمی‌کنم اما از ما شکایت می‌کنند و ما هم باید تکلیف‌مان را بدانیم.

 سعداوی ادامه داد: در خانه خودمان بیگانه هستیم و امروز هم فقط دنبال عدالت بودیم. داور در فاصله یک متری پنالتی ما را نمی‌بیند و بازیکنان من را عصبی و ناراحت می‌کند. من دیگر نمی‌دانم راجع به بازی چه بگویم چون ما همه کار می‌کنیم اما متاسفانه به این صورت نمی‌توانیم به برتری برسیم.

 وی در مورد عملکرد وحید طالب‌لو در دیدار مقابل گسترش فولاد گفت: طالب‌لو هم از نظر شخصیتی و هم از نظر فنی قابل قبول است. او کمک زیادی به ما کرده و باید قدر او را بدانیم. روزهای خوب او را فراموش نمی‌کنیم و به حمایت‌مان از طالب‌لو ادامه می‌دهیم، چون او هم مثل ما اشتباه می‌کند. همانند بازی‌های گذشته که امتیاز از دست دادیم حالا هم باید خودمان را آماده دیدار آینده‌مان کنیم و مانند بازی مقابل پدیده با گرفتن 3 امتیاز تساوی مقابل گسترش فولاد را هم جبران کنیم اما می‌دانیم کار سختی داریم./فولاد خوزستان

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار