تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۱
کد خبر: ۱۴۲۴۴۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
وزیر جهاد کشاورزی در احکام جداگانه ای مجریان «طرح تامین آب عرصه های بحرانی ریزگردها» و «طرح جامع پوشش بیولوژیک کانون های بحرانی» خوزستان را منصوب کرد.
محمود حجتی در حکمی یداله شمایلی مدیرعامل موسسه جهاد نصر را به عنوان مجری «طرح تامین آب عرصه های بحرانی ریزگردهای استان خوزستان» منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

به استناد دستور ریاست محترم جمهوری در جلسه مورخ 95.11.10 هیئت محترم وزیران در خصوص لزوم مهار کانون های بحرانی ایجاد آلودگی (گردوغبار و ریزگردها) و با توجه به پشتوانه و پتانسیل های نیروی انسانی و فیزیکی موجود در موسسه در عرصه های آب و خاک،جنابعالی به عنوان مجری «طرح تامین آب عرصه های بحرانی ریزگردهای استان خوزستان» منصوب می شوید تا با برنامه ریزی و شناسایی عرصه های در معرض خطر با اولویت مناطق بحرانی و بهره گیری از مطالعات انجام شده و نظر متخصصین و صاحب نظران و با هماهنگی استاندار محترم و دستگاه های اجرایی استان و سازمان جنگل ها،مراتع و آبخیزداری کشور نسبت به تهیه طرح جامع و برنامه ریزی و ایجاد سازوکار مناسب نسبت به اجرای پروژه های مورد نیاز اقدام نمایید.

وزیر جهاد کشاورزی در حکم دیگری احمد مطیعی را به عنوان «طرح جامع پوشش بیولوژیک کانون های بحرانی استان خوزستان» منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

به استناد دستور ریاست محترم جمهوری در جلسه مورخ 95.11.10 هیئت محترم وزیران در خصوص لزوم مهار کانون های بحرانی ایجاد آلودگی (گردوغبار و ریزگردها) و با توجه به سوابق و تجربیات جنابعالی به عنوان مجری «طرح جامع پوشش بیولوژیک کانون های بحرانی استان خوزستان» منصوب می شوید.
در ادامه این حکم تاکید شده است:لازم است با بهره گیری از مطالعات انجام شده،نظر متخصصین و صاحب نظران و با هماهنگی استاندار محترم و دستگاه های اجرایی استان و مجری پروژه طرح تامین آب و استفاده از امکانات و نیروهای بسیج سازندگی نسبت به طراحی و اجرای عملیات بذرپاشی و نهالکاری متناسب با اکوسیستم منطقه اقدام نمایید.
وزیر جهاد کشاورزی همچنین در حکمی عبدالمهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و اقتصادی این وزارت را به عنوان نماینده خود و مسئول هماهنگی و نظارت بر اجرای پروژه های استان خوزستان منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

با توجه به انتصاب مجری طرح تامین آب عرصه های بحرانی گردوغبار و ریزگردها و مجری طرح جامع پوشش بیولوژیک کانون های بحرانی در استان خوزستان،جنابعالی به عنوان نماینده اینجانب و مسئول هماهنگی و نظارت بر اجرای پروژه های استان خوزستان منصوب می شوید.
مهندس حجتی در ادامه این حکم اظهار امیدواری کرده است:ان شاء الله با هماهنگی و همکاری استاندار محترم،سایر دستگاه های اجرایی ملی و استانی،سازمان جنگل ها،مراتع و آبخیزداری کشور و مجریان پروژه ها،هرچه سریع تر نسبت به مهار و کنترل کانون های بحرانی در کوتاه مدت و کاهش مشکلات مردم عزیز خوزستان اقدام و برنامه های میان مدت و بلند مدت نیز در دستور کار قرار گیرد./فرهنگ نیوز

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار