تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳
کد خبر: ۱۴۳۷۰۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس نمونه‌دولتی در خوزستان از پنج فروردین‌ماه تا 10 اردیبهشت‌ماه 96 ادامه دارد
ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس نمونه‌دولتی در استان برای سال تحصیلی 97 – 96 از روز شنبه 5 فروردین‌ماه آغاز می‌شود.

ثبت‌نام داوطلبان در آزمون تا 10 اردیبهشت‌ماه 1396 و از طریق سایت ( khouz.medu.ir ) ادامه خواهد داشت.

داشتن تابعیت ایرانی، کسب مقیاس "خیلی خوب" در تمام دروس و یا مقیاس "خوب" در یک درس و "خیلی خوب" در سایر دروس در نوبت اول در سال تحصیلی 96 - 1395 برای ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه ششم ابتدایی در آزمون ورودی دبیرستان‌های نمونه‌دولتی دوره اول متوسطه، کسب حداقل معدل 17 در نوبت اول در سال تحصیلی 96 - 1395 از شرایط  ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه نهم در آزمون ورودی دبیرستان‌های نمونه‌دولتی دوره دوم و هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه‌دولتی است.

آزمون ورودی دبیرستان‌های نمونه‌دولتی دوره‌های اول و دوم متوسطه و هنرستان‌های نمونه‌دولتی رأس ساعت 9 صبح روز جمعه 9 تیرماه سال 96 در سراسر کشور به صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد.
 
کارت ورود به جلسه امتحانات پس از صدور از سوی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، باید از سوی ادارات تابعه در اختیار مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول و دوم محل تحصیل دانش‌آموز قرار بگیرد و تا سه روز قبل از برگزاری آزمون به دانش‌آموزان تحویل شود.

سهمیه مناطق بر اساس جمعیت دانش‌آموزی و ظرفیت‌بندی‌ انجام‌شده، بررسی و پس از تأیید در وزارت، با اطلاعات هر منطقه آموزش و پرورش روی پرتال بارگذاری می‌شود.

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان و شروع ثبت‌نام با درنظر گرفتن سهمیه‌های تعیین‌شده برای هر واحد، حداکثر تا دو هفته پس از برگزاری آزمون خواهد بود.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار