تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴
کد خبر: ۱۴۳۷۴۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس اداره پارک ملی دز خبر داد:
با پیگیری های به عمل آمده بیش از هفت هزار متر مربع از اراضی جنگلی پارک ملی دز که تصرف شده بودند، خلعیت شد
رئیس اداره پارک ملی دز گفت: با پیگیری های به عمل آمده بیش از هفت هزار متر مربع از اراضی جنگلی پارک ملی دز که تصرف شده بودند، خلعیت شد.

رضا قپانچی پور اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم و قابل توجه در مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست وجود تعارضات موجود در مرزهای مناطق روستایی و زمین های کشاورزی با مناطق جنگلی بوده است.

وی افزود: خوشبختانه با بررسی و پیگیری های انجام شده بیش از هفت هزار متر مربع از اراضی زمین های پارک ملی دز خلعیت شد و به صورت کامل تحت پوشش این اداره درآمد.

رئیس اداره پارک ملی دز عنوان کرد: کشاورز متخلفی نیز که اقدام به پیشروی در زمین های جنگل دز و قطع درختچه ها کرده بود به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی بابت قطع درختچه ها و یکسال حبس محکوم شده است.

قپانچی‌پور با بیان اینکه در حال حاضر کشاورز متخلف در زندان است، افزود: با توجه به اینکه این کشاورز جریمه صادر شده را پرداخت کرده و زمین ها نیز رفع تصرف شده اند با اعلام رضایت طبق صلاحدید مقام قضایی با کاهش محکومیت همراه خواهد بود.

وی تاکید کرد: هر گونه پیش روی و ساخت و ساز در زمین های اطراف جنگل الزام به کسب تکلیف و انجام استعلامات از سازمان محیط زیست و ارگان های مربوطه را دارد.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار