تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
کد خبر: ۱۴۳۷۶۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس بسیج دانشجویی کشور:
امسال 110 هزار دانشجو مقرر شده است به راهیان نور اعزام شوند و بنا داریم این رقم را به 500 هزار نفر افزایش دهیم
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: امسال 110 هزار دانشجو مقرر شده است به راهیان نور اعزام شوند و بنا داریم این رقم را به 500 هزار نفر افزایش دهیم.

داود گودرزی اظهار کرد: همانطور که شاهدیم هر ساله جمع زیادی از کاروان‌های دانشجویی عازم سرزمین‌های نور می‌شوند در چند سال اخیر برای تقویت و توسعه راهیان نور دانشجویی برنامه‌ریزی‌های خوب و پشتیبانی‌های ستادی صورت گرفته است.

وی افزود: در این راستا قرارگاه ملی شهید علم الهدی به ریاست وزیر علوم، جانشینی سردار فضلی و با عضویت دستگاه‌های آموزش عالی و دبیری بسیج دانشجویی تشکیل شده است. در طول سال نیز جلسات متعددی توسط این قرارگاه برگزار می‌شود و ظرفیت‌های دستگاه‌ها در خدمت این حرکت عظیم فرهنگی و اثربخش قرار می‌گیرد.

گودرزی تصریح کرد: طبق دستوالعملی که تهیه شده است، بنا است سالیانه 10 درصد از دانشجویان به راهیان نور اعزام شوند که این دستورالعمل به نهادهای مربوطه نیز ابلاغ شده است.

 وی افزود: طی این هدف‌گذاری، امسال 110 هزار دانشجو مقرر شده است به راهیان نور اعزام شوند و بنا داریم این رقم را به 500 هزار نفر افزایش دهیم ما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد که تعداد دانشجویان بیشتری از این فرصت معنوی استفاده کنند و با معارف شهدا و دفاع مقدس آشنا شوند. همچنین تلاش داریم زمان و مکان سفرهای راهیان نور را توسعه بدهیم، یعنی کاروان‌های دانشجویی در طول سال و در هفت استان که مقصد کاروان‌های راهیان نور هستند، حضور یابند.

 رئیس بسیج دانشجویی خاطرنشان کرد: در بحث کیفی نیز تلاش‌مان این است که برنامه‌های فرهنگی را تقویت کنیم و در این راستا روحانیون و راویان تقویت و برنامه‌های فرهنگی خوبی ارائه و توسعه خواهیم داد.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار