تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
کد خبر: ۱۴۳۷۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
ميزان مصرف آب شهروندان اهوازی در ایام پیش از نوروز 20 تا 25 درصد افزایش یافته است و مصرف هرچه به روزهای پایانی سال نزدیکتر می‌شویم افزایش می‌یابد
معاون بهره برداري شركت آب و فاضلاب اهواز گفت: ميزان مصرف آب شهروندان اهوازی در ایام پیش از نوروز 20 تا 25 درصد افزایش یافته است و مصرف هرچه به روزهای پایانی سال نزدیکتر می‌شویم افزایش می‌یابد.

سعيد دشتي ​ زاده اظهاركرد : پيك مصرف آب از ساعت 10 تا 14 بعدازظهر و 17 تا 22 شب است و با توجه به اين‌كه در اين ساعات آب زيادي مصرف مي‌شود، شهروندان بايد در مصرف آب صرفه‌جویی و به صورت پراکنده از آب استفاده كنند تا براي تامين آب مابقی مناطق اهواز دچار مشكل نشويم و شاهد افت فشار در شبکه توزیع نباشیم .

وی افزود: اگر در ساعات پیک، آب کمتری مصرف شود و شست‌وشوهایی نوروزی در زمان‌های پراکنده‌ای انجام بگیرد، بخش بیشتری از مردم اهواز می‌توانند از آب پایدار بهره‌مند شوند و در این صورت شاهد افت فشار کمتری خواهیم بود.

دشتی زاده تصریح کرد: تصفیه خانه‌ها در اهواز با حداکثر ظرفیت در مدار هستند تا آب در حالت پایدار قرار بگیرد و شاهد شوک در تاسیسات نباشیم و مردم بتوانند بدون هیچ مشکلی از آب استفاده کنند. در تلاش هستیم تا با مدیریت صحیح، کمتر شاهد مشکل کم فشاری و قطعی آب در مناطق باشیم .

وی گفت: از روز گذشته به دلیل افزایش باد و خاک و مصرف چند برابر آب توسط مردم برای شست و شوی این گرد و غبار در برخی از مناطق اهواز مانند آخر آسفالت، پردیس، باهنر و سپیدار شاهد قطعی و افت فشار آب بودیم زیرا این مناطق در انتهای شبکه قرار دارند و از منابع تامین آب دور هستند.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار