تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷
کد خبر: ۱۴۳۷۹۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
حسن کریمی که از سوی مدیر عامل توانیز به عنوان مدیر عامل جدید شرکت توزیع برق اهواز منصوب شده است روز دوشنبه در آئینی معرفی شد
حسن کریمی که از سوی مدیر عامل توانیز به عنوان مدیر عامل جدید شرکت توزیع برق اهواز منصوب شده است روز دوشنبه در آئینی معرفی شد.

آئین معارفه و تکریم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز روز دوشنبه با حضور هوشنگ فلاحتیان معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و مدیران صنعت برق خوزستان در ساختمان شرکت توزیع نیروی برق اهواز برگزار و از خدمات سال های متمادی یدالله حضرتی مدیرعامل پیشین این شرکت قدردانی شد.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی ، کاهش تلفات برق ، ساماندهی شبکه و جمع آوری انشعاب های غیرمجاز برق را از برجسته ترین کارهای شرکت توزیع نیروی برق اهواز در سال های اخیر با مدیریت حضرتی مدیرعامل پیشین شرکت توزیع نیروی برق اهواز عنوان کرد.

بنا به این گزارش کریمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز پیش از این معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان بود.

شرکت توزیع نیروی برق اهواز مسئولیت تامین برق پایدار مشترکان برق شهرهای اهواز ، کارون ، حمیدیه و باوی را برعهده دارد.

در جریان هجوم ریزگردها در هشتم بهمن ماه امسال و متعاقب آن رطوبت 97درصدی ، شبکه برق اهواز و 13شهر استان خوزستان متحمل خسارات سنگینی شد و پس از آن این شهرها با قطعی گسترده برق ، آب ، تلفن و تعطیلی چند روزه فعالیت های آموزشی و اداری این استان شد.

طرح ضربتی رفع آلودگی تاسیسات و تجهیزات صنعت برق خوزستان از اول اسفند با بسیج امکانات فنی و ترابری 39شرکت توزیع و برق منطقه ای شروع شد و روز یکشنبه(دیروز) با حضور فلاحتیان معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی پایان یافت.

رئیس جمهوری و برخی اعضای هیات دولت از جمله وزیران جهادکشاورزی ، نفت و نیرو پنجم اسفند ماه به منظور بررسی طرح های مقابله با ریزگردها و بازدید از کانون های گرد و خاک وارد اهواز شد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار