تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
کد خبر: ۱۴۳۸۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده ماهشهر در تذکری:
پس از گذشت مدت زمان کمی از شرایط خوزستان برنامه ریزی در مدیریت ریزگردها متاسفانه به کندی دنبال می‌شود و باید به این مسئله توجه کرد
نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس گفت: پس از گذشت مدت زمان کمی از شرایط خوزستان برنامه ریزی در مدیریت ریزگردها متاسفانه به کندی دنبال می‌شود و باید به این مسئله توجه کرد.

علی گلمرادی در تذکری شفاهی با مورد خطاب قرار دادن رئیس‌جمهور اظهار کرد: دولت مکلف است در اداره امور کشور نسبت به تامین نظر نمایندگان در جلوگیری از تصمیمات غلط و ناشیانه برخی مدیران در وزارت خانه و استانداری‌ها  توجه کند اما ظاهرا تفکر بی‌اعتنایی به نمایندگان که بی‌اعتنایی به مردم است در پیکره دولت برنامه ریزی شده در حالیکه کشور دیگر ظرفیت تصمیم گیری‌های غلط و ناکارآمد را ندارد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: سال اقتصاد مقاومتی در پایان است و نمره مدیران اجرایی در شعار بیست و در عمل نگفتنم بهتر از گفتن است.

وی در ادامه اظهار کرد: بحران امنیتی منطقه پتک در خوزستان را جدی بگیرید . چه کسی باید جوابگوی قتل و کشتارهای انسان های بی گناه به دلایل قومی باشد؟

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس همچنین اظهار کرد: وزیر کابینه شما اجازه بی‌حرمتی و بیان الفاظ به دور از اخلاق در جمع مردم بدره را نداشت. حتما این موضوع را با جدیت جبران کنید.

گلمرادی در پایان اظهار کرد: بعد از گذشت مدت زمانی از شرایط خوزستان برنامه ریزی و مدیریت ریزگردها به کندی دنبال می‌شود. تابستان در راه است و هجوم ریزگردها شدید. نسبت به این موضوع توجه داشته باشید.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
-
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
0
0
آره بخدا راست میگی.چکارکنیم بچه هامون مربض شدن وجدانن چه گناهی کردیم تواین استان دنیااومدیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار