تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵
کد خبر: ۱۴۳۹۲۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سخنگوی ناجا با اعلام خبر افزایش ساعت کاری مراکز تعویض پلاک، جزییات فعالیت دفاتر پلیس +۱۰ و گذرنامه را در نوروز تشریح کرد
سخنگوی ناجا با اعلام خبر افزایش ساعت کاری مراکز تعویض پلاک، جزییات فعالیت دفاتر پلیس +۱۰ و گذرنامه را در نوروز تشریح کرد.

سردار سعید منتظرالمهدی در خصوص افزایش ساعت کار مراکز تعویض پلاک  در روزهای پایانی سال اظهار داشت: مراکز تعویض پلاک پلیس تا روز ٢٨ اسفندماه سال جاری فعال بوده و از ساعت ٧ صبح تا ٨ شب، خدمات خود را به هموطنان ارائه خواهند داد.

سخنگوی ناجا افزود: همچنین از تاریخ ٢٨ اسفند تا ٥ فروردین، مراکز تعویض پلاک تعطیل بوده و از روز پنجم فروردین ماه طبق روال عادی و تا ساعت ١٤ خدمات خود را عرضه خواهند کرد.

وی در خصوص ساعت کاری دفاتر پلیس +١� نیز گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، تعدادی از این دفاتر جهت خدمت رسانی به هموطنان فعال هستند و در روزهای یکم، دوم و سوم فروردین ماه از ساعت ٩ الی ١٤ آماده پاسخگویی به مراجعان هستند و ساعت کاری آنها در سایر روزهای اداری نوروز همچون قبل است.

منتظرالمهدی  در پایان درخصوص فعالیت پلیس گذرنامه نیز خاطرنشان کرد: همکاران ما در این بخش در تعطیلات نوروز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ٧ تا ١٤ و پنجشنبه ها از ساعت ٧ تا ١٢ خدمات خود را ارایه خواهند داد.
مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار