تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷
کد خبر: ۱۴۳۹۲۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس اتحادیه کیف و کفش اهواز خبرداد:
رئیس اتحادیه کیف و کفش فروشان اهواز با اشاره به وضعیت بازار در آستانه نوروز، از فروش فوق‌العاده توسط واحدهای صنفی کیف و کفش خبر داد
رئیس اتحادیه کیف و کفش فروشان اهواز با اشاره به وضعیت بازار در آستانه نوروز، از فروش فوق‌العاده توسط واحدهای صنفی کیف و کفش خبر داد.

بهنام حیدری اظهار کرد: شب عید امسال رونق سال‌های گذشته را ندارد و مانند سال‌های گذشته نیست.

وی با اشاره به 11 ماه رکود در بازار افزود: با توجه به کسادی بازار و عدم توانایی مالی مردم، وضعیت بازار نسبت به سال‌های گذشته ضعیف‌تر است.

حیدری تصریح کرد: اکثر فروشگاه‌های کیف و کفش فروش فوق‌العاده دارند چون با توجه به تغییرات فصلی اگر اجناس خود را نفروشند اجناس روی دست آن‌ها می‌ماند و مجبور هستند که با قیمت خیلی پایان جنس‌های خود را عرضه کنند.

وی عنوان کرد: فروش‌های فوق‌العاده به این صورت است که اصناف مربوطه کالاهای خود را با قیمت خیلی کمتر از بازار عرضه می‌کنند و درصد تخفیف فروش فوق‌العاده 10 تا 20 درصد با قیمت بازار تفاوت دارد و تخفیف‌های ویژه‌ای دارند.

حیدری با اشاره به نصب پلاکارد اطلاع‌رسانی در محل‌های فروش فوق‌العاده گفت: واحد بازرسی و نظارت سازمان صنعت و تجارت و بازرسان اتحادیه بر عملکرد اصناف نظارت دارد و تاکید کردیم که اصناف با مشتری مدارا و در راستای رضایت آن‌ها گام بردارند و در پس گرفتن و تعویض جنس فروخته شده تا حد امکان به خریدار کمک کنند و همچنین اگر جنس فروخته‌شده، ایراد فنی دارد، فروشنده موظف است که آن جنس را پس بگیرد.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار