تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
کد خبر: ۱۴۴۹۵۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
یک هزار و 80 نفر نیروی پیمانی و 414 نفر دانشجوی متعهد خدمت برای سال تحصیلی 98-97 در آموزش و پرورش خوزستان جذب می شوند
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: یک هزار و 80 نفر نیروی پیمانی و 414 نفر دانشجوی متعهد خدمت برای سال تحصیلی 98-97 در آموزش و پرورش خوزستان جذب می شوند.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده با تاکید بر نیاز شدید خوزستان به معلم در دوره ابتدایی بیان کرد: سهمیه استخدام پیمانی برای دوره ابتدایی شامل 601 نفر و برای سایر مقاطع 100 نفر خانم و 379 نفر مرد است.

وی افزود: همچنین سهمیه پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری ، تعداد 235 نفر برای دوره ابتدایی و سایر دوره ها 54 نفر خانم و 125 نفر مرد است.

تقی زاده با اشاره به ثبت نام داوطلبان از طریق سایت سنجش گفت: داوطلبان می توانند با ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی از این فرصت بهره مند شوند.

وی افزود: همه پذیرفته شدگان از افراد بومی انتخاب می شوند.

وی ادامه داد: مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با توجه به هماهنگی انجام شده برای تامین نیروی انسانی، بر اساس نیاز استان ها، سهمیه ای به آنها اختصاص می دهد.

وی گفت: امسال در صورت صدور مجوز، 25 هزار نفر از طریق آزمون استخدام پیمانی در سراسر کشور جذب وزارت آموزش و پرورش خواهند شد.

وی ادامه داد: ثبت نام در این آزمون تابستان امسال در سایت سنجش آموزش کشور انجام می شود.

هم اکنون 67 هزار معلم در خوزستان مشغول به کار هستند و در کل به 14 هزار معلم در خوزستان و بیشتر در مقطع ابتدایی نیاز است.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار