تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
کد خبر: ۱۴۵۰۶۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد اروند:
طبق برنامه ریزی های انجام شده دهه سوم اردیبهشت ماه و به طور مشخص در ۲۲ اردیبهشت از گروه ارکستر منطقه آزاد اروند رونمایی می شود
معاون فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد اروند گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده دهه سوم اردیبهشت ماه و به طور مشخص در ۲۲ اردیبهشت از گروه ارکستر منطقه آزاد اروند رونمایی می شود.

سید مرتضی نعمت زاده اظهار کرد: این گروه با حضور اساتید ارزشمند موسیقی کشور همچون امیر مهیار تفرشی پور و داریوش فرهت رونمایی می شود و این گروه نیز در سایر مناطق آزاد کشور اجرای برنامه خواهند داشت و به طور کلی حرکت جدیدی است که به معرفی موسیقی منطقه کمک می کند.

وی اعلام جزئیات برگزاری آیین رونمایی از ارکستر اروند را به بعد از انجام هماهنگی های نهایی موکول کرد.

نعمت زاده در ادامه بیان کرد: در صدد هستیم با تکیه بر ظرفیت ها و توانمندی های موجود در منطقه، ارکستر منطقه آزاد اروند پایه گذاری شود و جوانان و نوجوانان در این مرحله در حال آموزش هستند.

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند بر رشد موسیقی در میان جوانان آبادان و خرمشهر تاکید کرد و گفت: امروزه شاهد رشد بسیار خوب موسیقی در میان جوانان هستیم که خرمشهر نیز به دلیل ویژگی های خاصیش جایگاه بالایی در زمینه موسیقی دارد و دارای یک موسیقی متعالی و ارزش مدار است.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار