تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
کد خبر: ۱۴۵۱۱۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
2 راهزن مسلح که هنگام سرقت یک دستگاه خودرو ، راننده آنرا به قتل رسانده بودند دستگیر شدند
رییس دادگاه بخش شاوور شهرستان شوش گفت:2 راهزن مسلح که هنگام سرقت یک دستگاه خودرو ، راننده آنرا به قتل رسانده بودند دستگیر شدند.

مجید افراخته صبح دوشنبه افزود: این سارقان مسلح تیرماه پارسال هنگامی که قصد سرقت یک دستگاه خودروی پژو در جاده اصلی اهواز - شوش را داشتند با مقاومت راننده روبرو شده و با شلیک گلوله وی را به قتل رسانده و متواری شدند.

وی گفت: با تلاش اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان خوزستان و پیگیری رییس دادگاه بخش شاوور شهرستان شوش قاتل در روستای قلعه کوچک شهرستان کارون استان خوزستان شناسایی و دستگیر شد.

افراخته گفت:متهم ردیف اول این جنایت پارسال در شهرستان نیشابور استان خراسان رضوی دستگیر شده بود و همدست وی نیز به نام ( ه - خ ) با هماهنگی مقام قضایی بامداد امروز دوشنبه در مخفیگاه خود همراه با یک قبضه اسلحه جنگی دستگیر شد.

به گزارش ایرنا قتل راننده سواری پژو بامداد پنجم تیرماه 95 در نزدیکی شهر الوان و محدوده روستای بیت حاتم بخش شاوور رخ داد.

در این حادثه راننده خودرو که از ناحیه ران مورد اصابت گلوله اسلحه کلت سارقان قرار گرفته بود بر اثر شدت خونریزی در بیمارستانی در اهواز جان باخت.

سارقان هنگامی که از سرقت سواری پژو ناامید شدند، خودروی پرایدی را به قصد سرقت در جاده سراسری اهواز - شوش متوقف کردند اما با اقدام اهالی و تعقیب آنها، سارقان خودروی پراید را رها کرده و متواری شدند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار