تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
کد خبر: ۱۴۵۱۲۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
با دعوت از 30 معتمد محلی، 9 عضو اصلی و پنج عضو علی البدل هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان انتخاب شدند
فرماندار شوش گفت: با دعوت از 30 معتمد محلی، 9 عضو اصلی و پنج عضو علی البدل هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان انتخاب شدند.

رضا نجاتی در نشست تعیین هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان شوش اظهار کرد: در راستای تعیین اعضای اصلی و علی البدل انتخابات با هماهنگی و تعامل هیات نظارت بر انتخابات با دعوت از 30 معتمد مردمی، اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان تعیین شدند.

وی اضافه کرد:مجریان و برگزارکنندگان انتخابات باید با رعایت اصل بی طرفی و امانت داری در برگزاری پر شور انتخابات سهیم باشند.

فرماندار شهرستان شوش اظهار داشت: صیانت از آراء مردم و حفظ امانتداری از مهمترین وظایف برگزارکنندگان انتخابات است که باید با تلاش همه مجریان انتخابات به آن جامه عمل بپوشانیم.

در این نشست با رای معتمدان محلی، احمد چعب،سید حمید تفاخ، عبدالرضا مانعی،علی الوار،عبدالحسن یزدان خواه، رحیم انصاری، راضیه هاشمیان ،هیل گل حوری و عبدالحسین سرخه به عنوان اعضای اصلی و حسنعلی نورعلی زاده، محمد مسحنه، علیرضا ملک زاده،فرحان منصوری و علی پناه احمدی به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات در شهرستان شوش انتخاب شدند.

29 اردیبهشت ماه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور برگزار می شود.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار