تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
کد خبر: ۱۴۵۲۱۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار اندیمشک:
عملیات اجرایی دومین نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان اندیمشک که با مشارکت بخش خصوصی احداث می‌شود، بزودی آغاز خواهد شد
فرماندار اندیمشک گفت: عملیات اجرایی دومین نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان که با مشارکت بخش خصوصی احداث می‌شود، بزودی آغاز خواهد شد.

پیمان جهانگیری اظهار کرد: این نیروگاه در فضایی به مساحت 50 هکتار و با ظرفیت 500 مگاوات احداث می‌شود و سرمایه‌گذار این نیروگاه شرکت پانا انرژی و پیمانکاران آن شرکت جهان پارس و توسعه دنا است.

وی افزود: در خصوص بحث واگذاری زمین این نیروگاه با مدیرعامل و سایر مسئولان جلسه‌ای تشکیل داشتیم و خوشبختانه زمین مورد نیاز این نیروگاه تامین شده است و در تلاش هستیم هر چه زودتر عملیات ساخت را شروع کنیم.

جهانگیری با بیان این‌که با احداث این نیروگاه 2 هزار فرصت شغلی در اندیمشک ایجاد می‌شود، تصریح کرد: زمان ساخت این نیروگاه حدود 30 تا 36 ماه طول می‌کشد و اعتباری که برای این نیروگاه در نظر گرفته شده 1200 میلیارد تومان است.

وی در خصوص دیگر طرح‌های اشتغالزایی در شهرستان اندیمشک اظهار کرد: مشاغل خانگی در روستاها می‌تواند اشتغال بالایی ایجاد کند که از جمله این مشاغل قالی‌بافی است و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در سال جاری در حرفه قالی‌بافی که اکنون حدود هزار نفر خانم مشغول به این حرفه هستند، به اشتغال خوبی دست یابیم.

جهانگیری گفت: در خصوص قالیبافی جلسات آموزشی و کارگاه‌های مربوطه برگزار شده است و همچنین تلاش می‌کنیم تا بازار فروش آن در آینده با مشکلی مواجه نشود و بافندگان بتوانند محصولات خود را به راحتی عرضه کنند.
مرجع / ایسنا
برچسب ها: اندیمشک
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار