تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
کد خبر: ۱۴۵۲۲۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده ارشدارتش در جنوب غرب کشور:
ارتش در منطقه جنوب غرب اکنون از آمادگی بالایی برخوردار بوده و توانسته در نقطه صفر مرزی خوزستان امنیت پایداری را به وجود آورد
فرماندهی قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور گفت: ارتش در منطقه جنوب غرب اکنون از آمادگی بالایی برخوردار بوده و توانسته در نقطه صفر مرزی خوزستان امنیت پایداری را به وجود آورد.

امیرسرتیپ دوم علی ظریفی یگانه سه شنبه در آیین رژه نیروهای مسلح خوزستان به مناسبت روز ارتش در بلوار قدس اهواز اظهار کرد: به برکت خون شهدا و تلاش نیروهای ایثارگر ارتش، نقطه صفر مرزی خوزستان از امنیت پایداری برخوردار بوده و در 50 متر مانده به میله های مرزی فعالیت های اقتصادی و کشاورزی به خوبی انجام می شود.

وی در ادامه گفت:ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از پیام تاریخی امام خمینی(ره) در سال 1358 ، حمایت خود را از انقلاب اسلامی اعلام کرده و در روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی به خوبی توانست پاسخ پیام خمینی(ره) را داده و وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی با خون پاک شهدا به اثبات برساند.

وی افزود: درهمان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی،گروهک های مختلف ضد انقلاب در نقاط مختلف کشور به دستور استکبار جهانی ضد نظام به مبارزه برخاستند اما ارتش به خوبی توانست این مناطق را از وجود نیروهای ضد انقلاب پاکسازی کند.

فرماندهی قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور ادامه داد: همچنین ارتش جمهوری اسلامی توانست در ابتدای جنگ تحمیلی دشمن متجاوز عراق را که با 12 لشکر مجهز، ایران اسلامی را مورد هجوم قرار داده بود ، متوقف کرده و همدوش با دیگر نیروهای سپاه و بسیج درس فراموش نشدنی به متجاوزان بدهد.

وی بیان کرد: اکنون ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتشی ولایتمدار و به عنوان بازوی توانمند ولایت همدوش برادران هم رزم سپاه و نیروی انتظامی این آمادگی را دارد که از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی بنا به رهنمودهای فرمانده کل قوا در تمامی نقاط ایران و جهان هر ماموریتی را عهده دار شود.

آیین رژه یگان های تخصصی و نمونه نیروهای مسلح در خوزستان به مناسبت روز ارتش سه شنبه همزمان با سراسر کشور در بلوار قدس اهواز برگزارشد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار