تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
کد خبر: ۱۴۵۲۴۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان خبرداد:
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از افزایش 10 میلیونی میزان تسهیلات بانکی مسکن مهر نفت اهواز خبر داد
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از افزایش 10 میلیونی میزان تسهیلات بانکی مسکن مهر نفت اهواز خبر داد.

منوچهر رحمانی اظهار کرد: امروز جلسه‌ای با حضور استاندار خوزستان، معاونین وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان وزارت نفت و مدیرکل اعتبارات بانک مسکن کشور در وزارت راه و شهرسازی برگزار و برخی از مشکلات و مسائل پروژه 2 هزار واحدی نفت اهواز بررسی شد.

وی افزود: در این نشست گزارشی از روند اجرایی طرح و تعداد واحدهای واگذار شده به متقاضیان ارائه و تعداد واحدهایی که در سال جاری به اتمام می‌رسد و قابل واگذاری است نیز مشخص شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: در این جلسه با هماهنگی اعضای جلسه مقرر شد میزان تسهیلات بانکی متقاضیان از 30 میلیون تومان به 40 میلیون تومان افزایش یابد.

رحمانی ابراز امیدواری کرد: با این اقدام بخشی از مشکلات مالی و اعتباری پروژه رفع می‌شود و روند اتمام و تکمیل پروژه با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

وی با بیان این‌که در این جلسه نمایندگان وزارت نفت نیز قول مساعد دادند که در زمینه خدمات‌رسانی به پروژه مساعدت کنند، گفت: در اسفندماه سال گذشته بیش از 200 واحد این پروژه به اتمام رسید و تحویل متقاضیان شد و با این مساعدت‌ها پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از 400 واحد دیگر در هفته دولت به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان شود.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار