تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
کد خبر: ۱۴۵۲۷۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شادگان:
تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در سطح این شهرستان دارای طرح هادی هستند که این نهاد می کوشد این طرح را تقویت کند
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شادگان گفت: تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در سطح این شهرستان دارای طرح هادی هستند که این نهاد می کوشد این طرح را تقویت کند.

سید محمد موسوی اظهار کرد: در حال حاضر نزدیک به ۲۰۰ روستا در شهرستان شادگان وجود دارد که تقریبا ۱۲۲ روستا از طرح هادی برخوردار هستند.

وی افزود: یکی از مهمترین وظایف و رسالت های بنیاد مسکن تهیه و اجرای طرح هادی در تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان است و بر همین اساس تمام خانوارهای روستایی تا پایان سال جاری از مزایای آن بهره مند می شوند.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شادگان با تاکید بر بهسازی روستاهای شهرستان با مشارکت دهیاران تصریح کرد: هم اکنون ۱۲۲ روستای شهرستان شادگان دارای طرح هادی مصوب است.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن این شهرستان با حمایت‌ها و کمک‌های مسئولین و مردم متدین و شریف شادگان نقش به سزایی را در خانه‌دار شدن مردم ایفا می‌کند، گفت: خداوند تکالیفی را بر عهده بندگان خود گذاشته تا با حضور مردم انجام شود و فلسفه وجودی خیرین نیز بر همین اساس است.

موسوی با بیان اینکه طرح هادی عالی‌ترین سند توسعه همه جانبه پایدار در روستاهاست، تصریح کرد: مبلمان روستایی، اجرای ساماندهی، زیرسازی و آسفالت از جمله برنامه های این طرح است.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار