تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
کد خبر: ۱۴۵۲۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار شوش خواستار اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در این شهرستان و گفت: نیروی انتظامی با اجرای این طرح مناطق آلوده را برای عرصه کنندگان مواد مخدر نا امن می کند.

رضا نجاتی چهارشنبه افزود:در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، پاکسازی نقاط آلوده سطح شهر با همکاری دستگاه قضایی و انتظامی شهرستان شوش تشدید شده است.

وی افزود: در اجرای این طرح منازل خالی از سکنه که به مرکز معتادان و خرده فروشان مواد مخدر تبدیل شده تخریب و با عرضه کنندگان مواد مخدر برخورد می شود.

نجاتی خواستار همکاری مردم در اجرای این طرح شد و گفت:شهروندان با معرفی منازل و مناطق آلوده به مواد مخدر به عوامل انتظامی ، در راستای اجرای این طرح همکاری و مشارکت کنند.

فرماندار شهرستان شوش ادامه داد: با توجه به کاهش سن مصرف مواد مخدر و نیز شیوع آن بین خانواده ها، اصلی‌ترین و مهم‌ترین راهکار موضوع آموزش می باشد.

وی گفت: برگزاری کلاس های آموزشی جهت پیشگیری و ترک مواد مخدر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در این راستا شبکه بهداشت و درمان با همکاری آموزش و پرورش و سایر دستگاه ها وارد عمل شود.

نجاتی همچنین در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خواستار بررسی و ارزیابی عملکرد سال گذشته ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در سه حوزه پیشگیری، مقابله و درمان شد و گفت: این ارزیابی در شناسایی نقاط ضعف و قوت موثر و اثر گذار است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار