تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
کد خبر: ۱۴۵۳۸۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
دکتر شریعتی با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه گفت: بسیار خوشحالم که با توجه به اقدامات آسیب رسان به شرایط اقلیمی و محیط زیست، شرکت جهان حفار در زمینه حفظ و صیانت از محیط زیست در صنعت نفت و مدیریت پسماند حفاری فعالیت می نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت جهان حفار، صبح  روز پنجشنبه ۳۱ فروردین، آیت الله احمدی شاهرودی نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و  دکتر شریعتی استاندار خوزستان در راستای حمایت از طرحهای تولیدی و اشتغالزای استان خوزستان، از شرکت جهان حفار _ اولین و تنها شرکت ایرانی ارائه دهنده خدمات زیست محیطی و نوین سیالات حفاری _ بازدید به عمل آوردند.
 در این بازدید ابتدا از قسمت های مختلف کارخانه بازدید به عمل آمد و سپس در جلسه ای مشترک با حضور مدیر عامل شرکت جهان حفار، اعضای هیات مدیره و کارکنان گزارشی از عملکرد این شرکت در حضور بازدید کنندگان ارائه  شد.

در این جلسه دکتر فرجی مدیر عامل و سرمایه گذار شرکت جهان حفار ضمن ارائه گزارشی از روند آغاز فعالیت شرکت در شرایط سخت تحریمها با الگوی اقتصاد مقاومتی به تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و با توجه به اشتغال زایی ، کسب عناوینی همچون واحد نمونه صنعتی و کارآفرین برتر را به اطلاع بازدیدکنندگان رسانده و خواستار حمایت جدی مسئولین از این اقدامات شد که در راستای اشتغال زایی افراد بومی استان فعالیت می نمایند.

 آیت الله شاهرودی که برای دومین بار از شرکت جهان حفار بازدید داشت، ضمن تبریک سال نو و توصیه به بهره مندی از فضائل ماه رجب، از پیشرفتهای چشمگیر این شرکت، ابراز خرسندی نموده و بر حمایت جدی مسئولان از فعالیت این شرکت تاکید نمود.

 همچنین ئکتر شریعتی با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه گفت: بسیار خوشحالم که با توجه به اقدامات آسیب رسان به شرایط اقلیمی و محیط زیست، این شرکت در زمینه حفظ و صیانت از محیط زیست در صنعت نفت و مدیریت پسماند حفاری فعالیت می نماید.

وی در ادامه افزود: می بایست خود را به محیط زیست متعهد بدانیم و از الان تخریب گذشته را اصلاح و از آسیب های جدید در آینده جلوگیری بعمل آورده و خود را به محیط زیست متعهد بدانیم.

استاندار خوزستان در ادامه از توجه به سرمایه گذاری، تولید، اشتغال افراد بومی و استفاده از تکنولوژی به روز شده در این شرکت اعلام حمایت همه جانبه نموده و ضمن آرزوی موفقیت، قول مساعدت و همکاری در راستای حل موانع و مشکلات  تولید روز افزون و اشتغال زایی بیشتر توسط این شرکت را داد.
در پایان این بازدید، استاندار خوزستان پس از دیدن لوح های تقدیر ، گواهینامه ها و تندیسهای اهدا شده به شرکت جهان حفار و تحسین مدیرعامل جوان این مجموعه، با حضور در میان پرسنل عملیاتی این شرکت، بارقه ای از امید را با وعده رفع موانع اشتغال در دل این تلاشگران عرصه صنعت بوجود آورد.

شایان ذکر است شرکت جهان حفار با بهره مندی از کارشناسان جوان نخبه بومی تکنولوژی روز صنعت حفاری جهان را بومی سازی کرده و تجهیزات مدرن پسماند حفاری ازجمله فیلتر پرس،دیواترینگ،شیکر،بالانس سنترفیوژ و ..... را به تولید انبوه رسانده است.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار