تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵
کد خبر: ۱۴۶۷۳۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
به دلیل استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی
فرماندار ایذه از بازداشت رئیس یکی از ادارات ایذه به دلیل استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات شورای شهر جهت کاندیدای مورد نظر خود خبر داد
فرماندار ایذه از بازداشت رئیس یکی از ادارات ایذه به دلیل استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات شورای شهر جهت کاندیدای مورد نظر خود خبر داد.

محسن بیرانوند امروز با اشاره به ممنوعیت استفاده مسؤولان ادارات از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی اظهار کرد: یکی از مسؤولان ادارات شهرستان با توجه به استفاده از امکانات و فضای اداره خود برای انجام تبلیغات جهت یکی از کاندیداهای شورای شهر بازداشت شد.

وی با بیان اینکه بارها قبل از آغاز تبلیغات در محافل و رسانه‌های مختلف از تخلف بودن استفاده از امکانات دولتی برای انجام تبلیغات شخصی و به سود کسی اخبار مربوطه بیان شد افزود: متاسفانه یکی از مدیران شهرستان با بی‌توجهی به این مساله بر خلاف قانون عمل کرد و از داشته‌های دولتی برای استفاده تبلیغاتی جهت کاندیدای مورد نظر خود در انتخابات شورای شهر بهره برد.

فرماندار شهرستان ایذه با بیان اینکه در رابطه با تخلف بودن این اقدامات تذکرات لازم داده شد تصریح کرد: با پیگیری‌ها و اقدامات صورت گرفته و حکم قانونی، شخص خاطی بازداشت شد.

بیرانوند بیان کرد: در قانون به صراحت برای برخورد با افراد خاطی و سو استفاده کننده از امکانات دولتی به سود فرد یا گروه خاصی ذکر شده است و اینکه حتی فرد تخلف کنند رئیس یک اداره باشد هم مورد برخورد قانونی واقع می‌شود.

وی ادامه داد: اگر در چنین مواردی اگر باز هم فردی از ابزار و امکانات دولتی برای کاندیدای مورد نظر خود استفاده کند ما نیز شاکی خواهیم شد.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار