تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
کد خبر: ۱۴۶۸۱۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
دبیر ستاد انتخابات استان تشریح کرد:
نیروهایی که وظیفه برگزاری انتخابات را در شعب اخذ رای برعهده دارند از کل ادارات استان و افرادی که دارای تجربه برگزاری انتخابات هستند، انتخاب شده‌اند
دبیر ستاد انتخابات خوزستان با اشاره به آمادگی همه نیروهای اجرایی برای برگزاری انتخابات،  گفت: نیروهایی که وظیفه برگزاری انتخابات را در شعب اخذ رای برعهده دارند از کل ادارات استان و افرادی که دارای تجربه برگزاری انتخابات هستند، انتخاب شده‌اند.

حبیب‌الله فضل‌الله‌پور اظهار کرد: نیروهای اجرایی در شعب برای برگزاری انتخابات از افرادی که دارای تجربه برگزاری انتخابات بودند و همچنین نیروهای ادارات استان، انتخاب شده‌اند.

وی افزود: بیش از یک‌هزار و 230 ساعت برنامه آموزشی برای 22 هزار نفر از مجریان انتخابات در استان برگزار شد و این کار با رویکرد افزایش سطح معرفت حرفه‌ای و دانش لازم برای برگزاری انتخابات صورت گرفت.

فضل‌الله‌پور تصریح کرد: همه نیروهای اجرایی برای برگزاری انتخابات آموزش دیده‌اند و نیروهایی که وظیفه برگزاری انتخابات را در شعب اخذ رای برعهده دارند، از کل ادارات استان و افرادی که دارای تجربه برگزاری انتخابات هستند، انتخاب شده اند.

دبیر ستاد انتخابات خوزستان خاطرنشان کرد: بیش از 65 هزار نفر از عوامل اجرایی، ناظرین، نمایندگان فرمانداری‌ها و سایر عوامل برای برگزاری انتخابات ساماندهی شده‌اند و آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در استان وجود دارد.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار