تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹
کد خبر: ۱۴۷۹۸۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
با شناسایی و تائید خانواده مشخص شد:
پس از تائید یکی از اعضای خانواده، یک کارمند آبادانی در میان شهدای عملیات تروریستی روز گذشته در مجلس شناسایی شد.
شهید سیدرضا ثابتی - کراپ‌شده
«سید رضا ثابتی» از کارمندان اداره بندر آبادان و از بازیکنان سابق تیم‌های نفت و جم بود که روز گذشته در حادثه تروریستی در مجلس به درجه رفیع شهادت نائل شد.


کمال محمد مطوری یکی از وابستگان وی  ضمن تائید این خبر گفت: شهید ثابتی که برای پیگیری برخی امور به مجلس رفته بود در حمله تروریستی روز گذشته در مجلس به شهادت رسید.

وی افزود: پس از اعلام خبر حمله به مجلس شورای اسلامی برای اطلاع از صحت و سلامت این شهید بزرگوار پیگیر شدیم تا اینکه به ما گفتند که در میان شهدا یک نفر غیرقابل شناسایی وجود دارد (به دلیل اثابت تیر به صورت) که برای آن دو نفر از بستگان برای شناسایی رفته و بر اساس مشخصات ظاهری وی را شناسایی کردند.

مطوری اظهار کرد: برای اطمینان بیشتر و تائید نهایی برادر وی به تهران اعزام و متاسفانه وی نیز پس از مشاهده پیکر این شهید، او را شناسایی و تائید کرد و تلفنی موضوع شهید شدن وی را به ما اطلاع داد.

وی تصریح کرد: سید رضا ثابتی ۴۰ سال سن داشت و از وی دو فرزند دختر بر جای مانده است.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
دوست
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
0
0
مبارك باشه راحت شد إنسان شريف وپاكي بود خدا رحمت كند . توي أين چندماه اخير خون به دل شد خدا باعث وبانيشو نبخشد جواب دو دختر مظلوم رو كي بايد بده آقاي مدير بندر كه بدون مدرك چندماه اوارش كرده بود رفته بود تظلم خواهي إز خانه ملت ونماينده شهر خدا رحمتت كنه رفيق با معرفت وهمشه خندان عزيزم رضا جان
کریم
|
-
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
0
1
روحش شاد

لعنت به داعش
لعنت به آل سعود
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار