تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
کد خبر: ۱۴۸۳۲۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده دزفول:
در راستای حمایت از تولید کنندگان صنایع دستی طرح بیمه فعالان این صنعت از سوی مجلس در دست پیگیری است
 نماینده مردم دزفول و نائب رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت:در راستای حمایت از تولید کنندگان صنایع دستی طرح بیمه فعالان این صنعت از سوی مجلس در دست پیگیری است.

عباس پاپی زاده افزود: در این راستا کمیسیون حمایت از تولید ملی طرحی با حمایت تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه کرده که 2 فوریت آن تصویب شده و جزئیات آن نیز در دست بررسی است.

وی با اشاره به ارسال این طرح به شورای نگهبان برای بررسی و تصویب نهایی افزود:برخورداری از بیمه تامین اجتماعی ، سیاست گذاری و حمایت دولتی از تولید کنندگان صنایع دستی ،صدور کارت شناسایی و مجوز و نیز شناسنامه صنایع دستی از جمله مزایای این طرح است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:در این طرح سازمان میراث فرهنگی مسئول ساماندهی فعالان صنایع دستی شده و دولت مکلف است کلیه شاغلان صنایع دستی را که واجد شرایط بیمه هستند را تحت پوشش بیمه قرار دهد.

نائب رییس کمیسیون ویژه تولید ملی در پایان گفت:رشته های مختلفی از جمله سفال سرامیک ، صنایع دستی چرم، صنایع دستی فلزی ،صنایع دستی چوبی و حصیر ، صنایع دستی دریایی ، صنایع دستی کاغذی ،طراحی و نقاشی سنتی ، میناکاری و نساجی مشمول این طرح هستند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار