تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
کد خبر: ۱۴۸۳۳۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس اداره ورزش و جوانان ایذه خبر داد:
رئیس اداره ورزش و جوانان ایذه از انجام اقدامات برای احداث خانه کشتی و سالن چند‌منظوره در این شهرستان خبر داد
رئیس اداره ورزش و جوانان ایذه از انجام اقدامات برای احداث خانه کشتی و سالن چند‌منظوره در این شهرستان خبر داد.

هوشنگ حاتمی امروز با اشاره به برگزاری سومین جلسه شورای ورزش شهرستان ایذه با موضوعیت خانه کشتی و سالن خیریه چند منظوره در این شهرستان اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد تا اداره مسکن و شهرسازی جهت در اختیار قرار دادن زمین مورد نظر برای ساخت خانه کشتی تا پایان ماه مبارک رمضان اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با بیان اینکه قرار است شهرداری و اداره مسکن و شهرسازی تا روز 28 خرداد نسبت به مشخص کردن زمین جهت احداث سالن چند منظوره در شهرستان گزارشات لازم را به فرمانداری ارائه دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایذه تصریح کرد: با توجه به کمبود فضاهای تفریحی و فرهنگی و پایین بودن سرانه ورزش در این شهرستان، لازم است با همکاری ادارات درگیر جهت واگذاری زمین و یا احداث مکان‌های ورزشی همکاری لازم صورت گیرد.

حاتمی بیان کرد: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده توسط هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی؛ جذب اسپانسر برای احداث خانه کشتی صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ساخت خانه کشتی در شهرستان ایذه گام بلندی در جهت کم کردن مشکلات جامعه کشتی شهرستان که در سطوح بین‌المللی مطرح بوده و حرفی برای گفتن دارد خواهد بود و لازم است ادارات شهرستان نسبت به در اختیار قرار دادن زمین‌های فوق جهت آغاز و سرعت بخشیدن به کار، همکاری‌های لازم را داشته باشند.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار