تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
کد خبر: ۱۴۸۳۹۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
باشگاه استقلال در فصل جاری نقل‌وانتقالات اشتباهاتی را مرتکب می‌شود که فصل گذشته نیز از مدیران این باشگاه سر زده بود
باشگاه استقلال در فصل جاری نقل‌وانتقالات اشتباهاتی را مرتکب می‌شود که فصل گذشته نیز از مدیران این باشگاه سر زده بود.

مسئولان باشگاه استقلال پس از جدایی کاوه رضایی برای اینکه از زیر فشار انتقادهای هواداران این تیم بیرون بیایند، سراغ داریوش شجاعیان، هافبک گسترش فولاد تبریز رفته‌اند، بازیکنی که دو فصل دیگر با تیمش قرارداد دارد. طبق اعلام هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد، استقلالی‌ها برای گرفتن رضایت‌نامه شجاعیان باید یک میلیارد و نیم بدهند و به طور حتم چیزی نزدیک به یک میلیارد هم رقم قرارداد شجاعیان با استقلال خواهد بود. در واقع جذب شجاعیان برای استقلالی‌ها هزینه‌ای بالغ بر دو و نیم میلیارد تومان خواهد داشت.

مدیران استقلال بارها اعلام کرده‌اند که قصد ندارند با سر و صدا اسیر فضاسازی بازیکنان شوند، اما به نظر می‌رسد این خود آنها هستند که برای رقابت در نقل‌وانتقالات حاضر به پرداخت پول‌‌های نجومی شده‌اند. سال گذشته، استقلالی‌ها بارها با کاوه رضایی مذاکره کردند و در نهایت پس از اینکه با رقم یک میلیارد و 600 میلیون تومان این مهاجم را جذب کردند، خودشان را برنده نقل‌وانتقالات دانستند. زمان گذشت و پس از پایان فصل، رضایی خیلی راحت از استقلال جدا شد، چرا که قرارداد او با وجود پول زیادی که از استقلال گرفت، یک ساله بود.

اکنون هم استقلالی‌ها دوباره اشتباه سال گذشته را مرتکب شده و می‌خواهند با رقمی بسیار بالا بازیکنی را به خدمت بگیرد که بهای اصلی جابه‌جایی او شاید خیلی کمتر از مبالغ مطرح شده فعلی باشد.
مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار