تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۹
کد خبر: ۱۴۸۵۰۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
کاهش ساعت اداری شامل دانشگاه‌ها نمی‌شود؛
اطلاعیه کاهش ساعت اداری در استان شامل دانشگاه‌ها نمی‌شود و کلیه امتحانات در روز‌های یک‌شنبه تا چهارشنبه هفته آخر خردادماه در زمان تعیین‌شده خود برگزار خواهند شد
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: اطلاعیه کاهش ساعت اداری در استان شامل دانشگاه‌ها نمی‌شود و کلیه امتحانات در روز‌های یک‌شنبه تا چهارشنبه هفته آخر خردادماه در زمان تعیین‌شده خود برگزار خواهند شد.

کیامرث حاجی‌زاده با اشاره به اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استان مبنی بر کاهش ساعت اداری بانک‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی تا پایان هفته٬ در خصوص چگونگی فعالیت دانشگاه‌ها در این ایام اظهار کرد: در این اطلاعیه نامی از دانشگاه‌ها برده نشده و کاهش ساعت اداری مشمول این مراکز نمی‌شود٬.

وی تصریح کرد: دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی طبق روال خود برقرار خواهند بود و تمام امتحانات در زمان تعیین‌شده آن، برگزار خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان به دلیل افزایش دمای هوا به بیش از ۴۹ درجه سانتی‌گراد٬ ساعت کاری تمام بانک‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی کلیه شهرستان‌های استان از امروز، یک‌شنبه ۲۸ تا چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه تا ساعت ٬۱۲ اعلام شده است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار