تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵
کد خبر: ۱۴۸۵۰۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار خوزستان:
استاندار خوزستان از وجود پنج هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در این استان خبر داد.
استاندار خوزستان از وجود پنج هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در این استان خبر داد.

 غلامرضا شریعتی ظهر امروز بعد از نشست شورای مسکن استان خوزستان گفت: در حال حاضر مهمترین مسئله مبتلا به در بخش مسکن، موضوع مسکن مهر است. هم اکنون ۹ هزار واحد مسکن مهر که داریم که متقاضی دارند و بنا شد طبق برنامه زمانبندی این ۹ هزار واحد تکمیل شود و هر چه زودتر تحویل داده شود

شریعتی افزود: از اداره کل راه و شهرسازی درخواست شد در جلسه آینده برنامه زمانبندی شده را تحویل دهد تا به تصویب شورای مسکن استان برسد.

رئیس شورای مسکن استان ادامه داد: کار تعدادی تعاونی مسکن به دلیل مشکلات بخش تعاونی کند پیش می رود؛ به همین دلیل از اداره کل کار و تعاون استان گلایه وجود دارد و با توجه به دستور رئیس جمهور که مسکن مهر باید امسال تکمیل شود به این اداره ماموریت داده شد برای ساماندهی تعاونی مسکن و فعال کردن تعاونی ها و رفع مشکلاتشان عمل کند تا کار ساخت مسکن تعاونی سریع تر پیش رود.

استاندار خوزستان تصریح کرد: پنج هزار واحد مسکن مهر هم داریم که به دلیل جانمایی اشتباه و سایر مشکلات بدون متقاضی هستند و قرار شد اگر در حوزه اختیارات استان باشد در استان و در غیر این صورت از طریق پیگیری از مرکز ترتیبی اتخاذ شود تا مقرراتی تصویب شود که این واحدهای بدون متقاضی دارای جذبه شوند و برای آن متقاضی ایجاد شود و بتوانیم از سرمایه های ملی که تبدیل به مسکن مهر شده اما این سرمایه در حال هدر رفتن است بهره بیریم.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار