تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹
کد خبر: ۱۴۸۵۱۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: خبر منتشر شده در برخی سایت ها و رسانه ها در مورد حضور و دستگیری داعش در قزوین تکذیب می شود
سید سعید شاهرخی دقایقی قبل در خصوص خبر منتشر شده در برخی سایتها در استان مبنی بر حضور داعش در قزوین اظهارداشت: مواردی که امروز در برخی سایتها و رسانه های قزویندستگیری چند داعشی در قزوین منتشر شده صحت ندارد و آن را تکذیب می کنیم.

وی افزود: بعد از حادثه تروریستی اخیر در تهران و نیز دستگیری تعدادی از تکفیری ها در برخی مناطق کشور شاید ذهنیت جامعه آماده پذیرش برخی خبرها در این زمینه باشد اما باید مراقب بود با شایعات مردم را نگران نکنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: با آمادگی و هوشیاری نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در همه مناطق کشور و بویژه استان قزوین امنیت پایداری در استان برقرار است و هیچ مشکلی نداریم و با انتشار خبرهای کذب هم برخورد خواهیم کرد.

وی بیان کرد: هر گونه اخباری در خصوص مسائل امنیتی از مراجع رسمی بلافاصله به اطلاع مردم خواهد رسید و از شهروندان انتظار داریم به هر خبری که از کانالهای غیر رسمی منتشر می شود توجه نکنند.

دادستان قزوین هم خبر حضور و دستگیری ‌تروریست‌های داعش در اطراف قزوین را ‌از اساس کذب اعلام کرده و گفته است با رسانه‌ منتشرکننده این خبر کذب برخورد می شود.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار