تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
کد خبر: ۱۴۸۵۵۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به انتشار فیلمی در شبکه‌های مجازی که نشان از درگیری مأموران پلیس با مردم می‌دهد گفت: پلیس با خاطیان برخورد قانونی کرد
برخورد قاطع پلیس با مأموران خاطی در تجمع خیابانیفرمانده نیروی انتظامی با اشاره به انتشار فیلمی در شبکه‌های مجازی که نشان از درگیری مأموران پلیس با مردم می‌دهد گفت: پلیس با خاطیان برخورد قانونی کرد.

 سردار حسین ساجدی نیا تأکید کرد: روز گذشته برخی از مال باختگان در جلوی یکی از موسسات مالی و اعتباری تجمع کرده بودند که در این تجمع ناگهان دو نفر از مأموران پلیس حاضر در صحنه بدون توجه به فرمان مدیر میدان اقدام به درگیری با مردم کردند.

بلافاصله فرمانده میدان وارد عمل شده و با مأمور خاطی برخورد کرد از سوی دیگر همان‌طور که در فیلم منتشر شده نیز قابل مشاهده است برخی از مأموران پلیس با دخالت در موضوع اقدام به انتقال هر دو مأمور خاطی به داخل خودروی مأموران پلیس کردند که تا از تشنج‌های احتمالی در محل حادثه جلوگیری شود.

ساجدی‌نیا افزود: با اعلام این خبر و پس از بازبینی فیلم‌های ضبط شده، مأموران خاطی شناسایی شده و در اختیار بازرسی کل ناجا قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه پلیس در برخورد با متهمان از هیچ چیز، چشم پوشی نمی‌کند خاطرنشان کرد: برخورد با مأموران خاطی نیز با همان جدیت در دستورکار مأموران پلیس قرار دارد و بازرسی کل ناجا نسبت به شناسایی و برخورد قانونی با این مأموران اقدام خواهد کرد.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حامی سردار سرتیپ خلبان امیر حیات مقدم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
0
3
واقعا به خاطر این برخوردهای تند و به دور از اسلام باید اندوهگین شد.
پولشان را بالا کشیده و حالا هم این برخورد صورت میگیرد.واقعا متاسف هستم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار