تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۸
کد خبر: ۱۴۸۵۷۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
علم با اشاره به جابجایی 30 دانشجو به خوابگاه جدید، عنوان کرد:
معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با تبیین آخرین اقدامات جهت رفع مشکل تهویه خوابگاه حضرت معصومه(س) این دانشگاه و ثبت‌نام از دانشجویان برای انتقال به خوابگاه دیگر، گفت: تاکنون بیش از 30 نفر از دانشجویان به خوابگاه جدید منتقل شده‌اند
معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با تبیین آخرین اقدامات جهت رفع مشکل تهویه خوابگاه حضرت معصومه(س) این دانشگاه و ثبت‌نام از دانشجویان برای انتقال به خوابگاه دیگر، گفت: تاکنون بیش از 30 نفر از دانشجویان به خوابگاه جدید منتقل شده‌اند.

دکتر محمدرضا علم در خصوص آخرین اقدامات انجام‌شده برای جابجایی دانشجویان ساکن مجتمع خوابگاهی حضرت معصومه(س) این دانشگاه، اظهار کرد:‌ هم‌زمان با برنامه‌ریزی برای تعمیرات اساسی، نصب چیلر، هواساز، برج خنک‌کننده و مسائل مربوط به سرمایش خوابگاه در فصل تابستان، برای کوتاه‌مدت نیز اقداماتی مانند اختصاص خوابگاهی با ظرفیت 220 نفر برای دانشجویان متقاضی، در دستور کار قرار گرفت و جابجایی دانشجویان در حال انجام است.

وی افزود: این ‌خوابگاه از امکانات مناسب رفاهی برخوردار است؛ ثبت‌نام‌ها برای منتقل شدن به خوابگاه جدید ادامه دارد و تاکنون بیش از 30 نفر به این خوابگاه منتقل شده‌اند. امکانات خدماتی مناسب از جمله سرویس ایاب و ذهاب نیز برای دانشجویان فراهم است. همچنین کتابخانه مرکزی دانشگاه به‌صورت 24 ساعته فعال شده است تا دانشجویان برای مطالعه در ایام امتحانات مشکلی نداشته باشند.

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به پایان امتحانات این نیم‌سال دانشجویان در سوم تیرماه، گفت: برای انجام تعمیرات اصلی خوابگاه‌ها منتظر تابستان هستیم تا سیستم فرسوده از مدار خارج و دستگاه‌های جدید مستقر شوند.

علم تصریح کرد: اقدامات مختلفی با مشورت متخصصان برای بهبود دمای اتاق‌ها و ایجاد سرمایش انجام شده است، اما هنوز هم اگر دمای هوا بیش از 50 درجه باشد به دانشجویان فشار می‌آید. معاونت آموزشی دانشگاه نیز به دانشجویان اعلام کرده است کسانی که نمی‌خواهند امتحان دهند می‌توانند شهریورماه امتحانات خود را بگذرانند، البته این پیشنهاد با استقبال دانشجویان مواجه نشد.

وی با بیان اینکه امیدوارم دانشجویان از اقدامات انجام‌شده راضی باشند، گفت: اعتقاد دارم وضعیت موجود، مطلوب نیست و باید بهبود یابد اما برای تعمیرات اساسی نیاز است که سیستم را از کار بیاندازیم. صدای اعتراض دانشجویان به گوش مسئولان دانشگاهی و استانی رسیده است و مطالبات آن‌ها نیز تأیید شده است. اگر بتوانیم چند روز باقی‌مانده را نیز بگذرانیم می‌توانیم در تابستان کارهای خود را آغاز کنیم.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار