تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
کد خبر: ۱۴۹۵۱۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون فرماندار رامشیر با اشاره به دستورالعمل اجرایی طرح کارورزی، بر اطلاع رسانی به متقاضیان ، شناسایی و ثبت نام واحدهای پذیرنده کارورزی در شهرستان توسط دستگاه های اجرایی تاکید کرد
خوزنیوز: معاون فرماندار رامشیر با اشاره به دستورالعمل اجرایی طرح کارورزی، بر اطلاع رسانی به متقاضیان ، شناسایی و ثبت نام واحدهای پذیرنده کارورزی در شهرستان توسط دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش خوزنیوز؛ صبح امروز روح الله شفیعی معاون فرماندار رامشیر در جلسه شورای اشتغال شهرستان گفت : طرح کارورزی از جمله برنامه های ویژه دولت تدبیر و امید برای حمایت از اشتغال فارغ التحصیلان بیکار در کشور می باشد که قراراست در دولت دوازدهم عملیاتی شود.

شفیعی در ادامه با اشاره به اهمیت اشتغال اظهار داشت : بیکاری یکی از مشکلات اساسی جوانان و خانواده ها می باشد و امیدواریم این طرح بتواند موجب اشتغال پایدار جوانان شود.

وی بر اطلاع رسانی به متقاضیان ، شناسایی و ثبت نام واحدهای پذیرنده کارورزی در شهرستان توسط دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

در ادامه اعضاء به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان بر ثبت اشتغال واقعی در سامانه رصد و ارائه برنامه ها و طرح های اشتغال زایی ادارات در سال 96 و همچنین اطلاع رسانی در خصوص طرح کارورزی تاکید شد.

گفتنی است؛ سامانه ثبت نام به نشانی karvarzi.mcls.gov.ir برای کارورزان و واحدهای پذیرنده کارورزان فعال است که می‌توانند آمادگی خود را برای اشتغال یا جذب متقاضیان اعلام کنند
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار