تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۱۴۹۵۵۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
آغاز جلسه علنی مجلس؛
جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و در مهم ترین دستور امروز گزارش بحران اخیر بروز گردو غبار و قطعی آب و برق استان خوزستان در مجلس قرائت می شود
جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و در مهم ترین دستور امروز گزارش بحران اخیر بروز گردو غبار و قطعی آب و برق استان خوزستان در مجلس قرائت می شود.

جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی با حضور 226 نماینده و به ریاست علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

امیر حسین قاضی زاده عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس اعلام کرد که در این جلسه طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران برای تامین نظر شورای نگهبان، لایحه مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی و لایحه موافقت نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز-مغری بررسی شود.

وی اضافه کرد: همچنین گزارش کمیسیون انرژی مجلس در مورد بحران اخیر بروز ریزگردها، قطعی آب، برق و مخابرات در استان خوزستان در جلسه امروز مجلس قرائت می شود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس که دو ساعت به طول انجامید، با حضور ولی اله سیف رییس کل بانک مرکزی، مشکلات و مسائل موسسات و تعاونی های مالی و اعتباری را بررسی کردند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار