تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
کد خبر: ۱۴۹۶۱۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سارق حرفه ای که 29 بار مرتکب انواع سرقت از جمله سرقت سیم برق و تجهیزات مخابراتی شده بود در این شهرستان شناسایی شده و به دام افتاد
فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: سارق حرفه ای که 29 بار مرتکب انواع سرقت از جمله سرقت سیم برق و تجهیزات مخابراتی شده بود در این شهرستان شناسایی شده و به دام افتاد.

سرهنگ محمد عزیزی روز چهارشنبه در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق دکل مخابراتی و منزل در شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات تخصصی و پلیسی کاراگاهان موفق شدند یک سارق حرفه ای را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند .

سرهنگ عزیزی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی اموال مسروقه از قبیل کامپیوتر، کابل مخابرات ، تلویزیون، جارو برقی ، دستگاه کپی، قیچی سیم بر و دستگاه برش کشف شد.

وی افزود: متهم در تحقیقات پلیس به 29 فقره سرقت سیم برق، منزل و دکل مخابراتی در سطح شهرستان اعتراف کرد وپس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شد.

سرقت تجهیزات دکل های مخابراتی و سیم برق موجب خسارت به شبکه های مخابراتی و برق شهرهای شمال استان خوزستان شده است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار