تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۸
کد خبر: ۱۴۹۶۹۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مجموعه داستان "بخوان به نام گل سرخ" تازه‌ترین اثر دکتر غلامعباس امانی که دربرگیرنده مجموعه کرامات و داستان‌های مربوط به زندگی و شخصیت علامه محقق شیخ شوشتری رحمه‌الله علیه است، رونمایی می‌شود
مجموعه داستان "بخوان به نام گل سرخ" تازه‌ترین اثر دکتر غلامعباس امانی که دربرگیرنده مجموعه کرامات و داستان‌های مربوط به زندگی و شخصیت علامه محقق شیخ شوشتری رحمه‌الله علیه است، رونمایی می‌شود.

علی بهرامی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر در این باره گفت: با مشارکت انجمن ادبی اندیشه، کانون بسیج هنرمندان و اداره تبلیغات  قرار است مراسم رونمایی کتاب "بخوان به نام گل سرخ" با حضور شاعران و نویسندگان استان و شهرستان و مولف و نویسنده در تالار تبلیغات شوشتر جمعه ۳۰ تیر 96 ساعت ۱۰ صبح برگزار‌شود.

وی افزود: تلاش می‌کنیم با برگزاری این گونه برنامه‌ها و معرفی نویسندگان و مولفان و صاحبان کتاب در شوشتر بیش از پیش در بازشناسی ظرفیت‌های ادبی این شهرستان تلاش کنیم.

بهرامی ادامه داد: غلامعباس امانی عضو انجمن ادبی اندیشه است و در زمینه‌های شعر و داستان سال‌ها است که فعالیت می‌کند و از اعضای با سابقه انجمن‌های ادبی شهرستان شوشتر است.

به گفته رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر: از این هنرمند و نویسنده صاحب نام شوشتر تاکنون مجموعه‌هایی چون عروس آفتاب، عشق سال‌های جوانی، داد از غم تنهایی و برای آسمان چشم‌هایم چاپ و منتشر شده است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار