تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
کد خبر: ۱۴۹۷۷۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
زمین موردنیاز برای ساخت واحدهای مسکونی خانوارهای دارای دو معلول توسط اداره راه و شهرسازی استان تأمین شده است
خوزنیوز: معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان گفت: زمین موردنیاز برای ساخت واحدهای مسکونی خانوارهای دارای دو معلول توسط اداره راه و شهرسازی استان تأمین شده است.

به گزارش خوزنیوز؛ مهران کریمیان در جلسه کمیته راهبری مسکن خانوارهای بیش از دو معلول استان که به مناسبت هفته بهزیستی در اداره راه و شهرسازی استان با حضور مدیرکل بنیاد مسکن مستضعفان استان، مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان، مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان و معاون بازسازی بنیاد مسکن استان برگزار شد گفت: در حال حاضر برای 36 خانوار دارای دو معلول در شهرستان‌های بهبهان، دزفول، دشت آزادگان، گتوند، مسجدسلیمان، رامهرمز، باغملک و هفتگل واحد مسکونی خریداری شده و 18 واحد نیز در شهرستان هفتگل در دست ساخت است که بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی همچنین بیان داشت: مقرر شد با همکاری اداره راه و شهرسازی استان در شهرستانهای آبادان، خرمشهر، سربندر و امیدیه واحدهای نیمه تمام مسکن مهر برای خانوارهای دارای دو معلول در نظر گرفته شود.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان خاطرنشان کرد: طرح تأمین مسکن برای خانوارهای دارای دو معلول از سال 94 آغاز شده و مبلغ 300 میلیون ریال بلاعوض برای هر خانوار شهری و مبلغ 180 میلیون ریال بلاعوض برای هر خانوار روستایی از طریق بنیاد مستضعفان و سازمان بهزیستی و خیرین پرداخت می‌شود.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار