تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
کد خبر: ۱۵۱۰۹۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری تاکید کرد:
باید یک کارگروه محدوده بافت‌های فرسوده را در شهرها مشخص کند و در کنار این کارگروه یک مشاور هم در این حوزه به کار گرفته شود
مدیرکل دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه برنامه‌های تعیین شده از سوی ستاد به صورت یک برنامه اقدام مشترک ارائه می‌شوند، گفت: باید یک کارگروه محدوده بافت‌های فرسوده را در شهرها مشخص کند و در کنار این کارگروه یک مشاور هم در این حوزه به کار گرفته شود.

نریمان مصطفایی در جلسه توانمندسازی بافت فرسوده استان که امروز در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: نقش ستاد ملی بازآفرینی شهری، شورای شهرسازی یا کمیسیون ماده پنج با یکدیگر در بحث بافت فرسوده با یکدیگر متفاوت است. هر کاری که انجام می‌شود در قالب یک برنامه اقدام مشترک ارائه خواهد شد تا نقش هر کس در این برنامه مشخص شده و یک تقسیم کار در این زمینه صورت گیرد.

وی افزود: طرح‌های ما از طرح‌های جامع تفصیلی جدا نیستند بلکه زیرمجموعه این طرح‌ها هستند. قرار نیست ما طرح‌های مختلفی داشته باشیم. بر این اساس توقع داریم این موضوع به طور جدی در دستور کار قرار گیرد. خوزستان طرح‌های زیادی دارد. ما نیازمند برنامه‌های اقدام مشترک برای این طرح‌ها هستیم تا طرح‌های مناسبی برای محدوده‌های ناکارآمد استان ارائه شود.

مدیرکل دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی گفت: باید یک کارگروه با محوریت دفتر فنی استانداری خوزستان، شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی تشکیل شود تا این کارگروه، محدوده بافت‌های فرسوده را در شهرها مشخص کند. همچنین یک مشاور هم باید در این حوزه به کار گرفته شود.

مصطفایی افزود: همچنین پیشنهاد می‌کنم در جلسات بعدی ستاد، کارگروه‌ها و ستادهای شهرستان‌ها، گزارش‌کارهایی از اقدامات انجام شده در شهرها به ما ارائه دهند.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار