تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
کد خبر: ۱۵۱۱۴۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون آموزش و پرورش خوزستان:
در طرح خیرین آموزشی، معلمان ابتدایی خوزستان 400 هزار و 380 ساعت آموزش رایگان در قالب طرح خیرین آموزشی در سراسر استان ثبت کردند
معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: در طرح خیرین آموزشی، معلمان ابتدایی خوزستان 400 هزار و 380 ساعت آموزش رایگان در قالب طرح خیرین آموزشی در سراسر استان ثبت کردند.
 
اردشیر شجاعی اظهار کرد: طرح خیرین آموزشی هر ساله در مدارس ابتدایی اجرا می‌شود و در این طرح معلمانی که علاقه‌مند هستند بیشتر از ساعات موظف خود برای آموزش دانش‌آموزان وقت بگذارند، بدون دریافت هزینه، به دانش‌آموزان (ترجیحا دانش‌آموزان لازم‌التوجه) آموزش می‌دهند. در سال تحصیلی 96-95 بیش از دو هزار مدرسه ابتدایی، مجری طرح خیرین آموزشی بودند.

وی ادامه داد: همچنین در این سال تحصیلی بیش از یک هزار آموزگار در این طرح مشارکت داشتند و 148 هزار و 636 دانش‌آموز ابتدایی، 400 هزار و 380 ساعت آموزش رایگان دریافت کردند.

معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: طرح خیرین آموزشی با هدف کاهش افت تحصیلی، تکرار پایه، ترک تحصیل، افزایش پوشش تحصیلی، مشارکت آموزگاران در تشکیل کلاس‌های تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان لازم‌التوجه، بهبود وضعیت تحصیلی این دانش‌آموزان به ویژه در مناطق محروم و ارتقای سطح علمی آن‌ها در نواحی و مناطق چهل‌گانه استان اجرا شده است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار