تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
کد خبر: ۱۵۱۲۵۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
دومین بوت‌کمپ رویداد گیم‌آپ، 23 مردادماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا 22 مرداد برای ثبت‌نام فرصت دارند
دبیر اجرایی دومین رویداد استارتاپی بازی‌های موبایل (گیم‌آپ)، گفت: دومین بوت‌کمپ رویداد گیم‌آپ، 23 مردادماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا 22 مرداد برای ثبت‌نام فرصت دارند.

رضا محمدزاده اظهار کرد: بسیاری از شرکت‌کنندگان زمان ثبت‌نام تنها به اسم رویداد توجه می‌کنند اما در رویداد استارتاپی، از چگونگی برگزاری رویداد و مسایلی که در این مسابقات است، اطلاعات کافی ندارند. به همین دلیل نیز برای این افراد بوت‌کمپ‌هایی در نظر گرفته شده است تا با ایده‌های خود و نحوه اجرایی کردن آن‌ها، آشنا شوند.

وی با اشاره به برگزاری اولین بوت‌کمپ در نظر گرفته شده در 12 مردادماه، افزود: دومین بوت‌کمپ تعریف شده 23 مردادماه ساعت 18 تا 20 عصر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این بوت‌کمپ‌ تا 22 مردادماه به سایت https://evand.com/events مراجعه کنند.

دبیر اجرایی دومین رویداد استارتاپی بازی‌های موبایل (گیم‌آپ)، گفت: دو بوت‌کمپ دیگر 31 مرداد و ششم شهریورماه در محل پارک علم و فناوری خوزستان برگزار می‌شوند. شرکت در این بوت‌کمپ‌ها برای عموم آزاد است. در این بوت‌کمپ‌ها افراد با مدل کسب و کار استارتاپی و ایده‌پروری آشنا می‌شوند.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار