تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
کد خبر: ۱۵۲۶۴۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: حال عمومی پزشکی که امروز در جریان تیراندازی مقابل بیمارستان طالقانی اهواز مجروح شد، خوب است.
اسماعیل ایدنی  اظهار کرد: حدود ساعت ۱۰ و ۳۰ یک زندانی به منظور درمان در معیت نگهبانان و مأموران به وسیله یک آمبولانس در اورژانس بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز پیاده می شود.

وی افزود: این بیمار با یک ویلچر از آمبولانس پیاده و وقتی حدود چهار تا پنج متر از عرض خیابان رد می شوند که قبل از ورود به بیمارستان سرنشینان نقاب دار مسلح یک خودروی سواری در پیاده رو به آنها حمله و با تهدید نگهبانان، بیمار زندانی را فراری و به خودرو منتقل می کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: یک نفر از آن افراد نقاب دار سرباز را گروگان، یک نفر دیگر به صورت هوایی به سمت بیمارستان تیراندازی و یک نفر هم زندانی را فراری می دهد و در نهایت همه صحنه را ترک می کنند.
ایدنی خبر داد: در نتیجه آن تیراندازی به سمت داخل بیمارستان پای یک همکار بخش اورژانس از ناحیه ساق مصدوم شد که اقدامات درمانی لازم برای این پزشک انجام و حال عمومی وی هم خوب است.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
0
0
همینکارا رو میکنن متخصصین درجه یک دکتر و مهندس از خوزستان فرار میکنن بعد خود مردم برای دکتر متخصش درجه سه باید نوبت شش ماهه بگیرن
نام:
ایمیل:
* نظر: